Listopad 23, 2024Lis 23 Dobrý den můžete mi prosím někdo poradit jaký protokol zvolit v aplikaci car scanner pro VW Passat B7, rok výroby 2014, 1.4 TSi, benzín + CNG, automat? Nelze se připojit k palubnímu počítači proběhne pouze první krok připojení mobilu ke krabičce OBD2.
Listopad 23, 2024Lis 23 Díky za info👍Díval jsem se ale můj typ motoru CDGA tam nemůžu najít... Tak nevím jestli zkusit jinou aplikaci.
Prosinec 2, 2024Pro 2 Octavia RS TDi 2017. Hodnoty motoru, jako teplotu a takove mi to precte. Ale kodovani mi prostě nejde. Porad dokola mi to pise to same. Je potreba nekde neco povolit v nastaveni? Pridavam i screenshot, kdyz jsem zkoušel adaptér.Diky
Prosinec 9, 2024Pro 9 Ahoj, nevíte někdo kam se ukládá záloha před kódování v carscanner? Udělal jsem ji a pro sichr si ji chci dát na disk Google. Ale prostě v telefonu ji nemůžu nikde najít a ani v nastavení nevidím nějakou volbu kam se záloha ukládá.. Dík za příp. pomoc.
Prosinec 13, 2024Pro 13 Ahoj, už se to tu řešilo, ale bez pozitivní odpovědi. Nakodoval si tu někdo úspěšně novou baterku přes car scanner?
Prosinec 13, 2024Pro 13 Mozem sa opytat ako si zistil zmenu chovania rekuperacie? Ja som tiez nakodoval bat.cez carscanner.
Prosinec 13, 2024Pro 13 Voltmetrem v zapalovači. U staré baterie už nedocházelo ke skokovým změnám napětí při rekuperaci ani po výměně baterie. Po nakódování nové baterie okamžitě skoky k 15V při rekuperaci
Prosinec 31, 2024Pro 31 Nevedel by niekto poradiť či sa dajú kontrolovať cez Car Scanner Pro výpadky horenia (Ignition Misfire) valec 1-4,ako je to vo VCDS na kanáli 15,16 meraných hodnôt, nikde som to v apke nenašiel.
Leden 8Led 8 Mam plnu verziu car scanner a kodovanie mi ide. Chcel by som vediet ako sa vola alebo ako najdem v tom zozname zmena virtual kokpitu na RS LOOK? diiik
Leden 18Led 18 Ahoj, v Car scanner mi nefunguje kódování, může to být levným ELM 327 z Aliexpressu? Upraveno Leden 18Led 18 od stovi
Leden 18Led 18 V 15. 1. 2025 na 5:25, Johnyy napsal: Ahoj. Jde nakodovat nova baterka pres aplikaci? Jasne ze sa da.
Leden 18Led 18 před 3 hodinami, stovi napsal: Ahoj, v Car scanner mi nefunguje kódování, může to být levným ELM 327 z Aliexpressu? Urob si test elm327. Apka elm327 identifier. (OBD2 Bluetooth musi mat 2xplosak)
Leden 19Led 19 Udělal jsem test a vše v zeleném není. Verzi to ukazuje 2.1 , musí být 1.5 ? Mám Octavii 3 2017. Nemáte tip kde koupi správný ELM 327 ?
Leden 19Led 19 Tento je urcite dobry, objednaj verziu DOUBLE 25k80, musi mat 2 plosaky nad sebou, nie jeden ( objednal som uz min 4ks) I just found this on AliExpress: US $3.32 | Super Mini ELM327 Bluetooth V1.5 With Double Pic18f25k80 WIFI ELM 327 V1.5 OBD2 Scanner Universal Disgnostic Tool Android IOS https://a.aliexpress.com/_EGKpacs Test musi dopadnut takto. Plus apka Car scanner Pro a mozes nakodovat spustu veci. ODPORUCAM Upraveno Leden 19Led 19 od lukyv
Leden 27Led 27 Dá se přes Car Scanner dokódovat rozpoznávání dopravnich značek? Lane a Front assist mám aktivní. Na fotce je 5Q nebo 3Q kamera?
Únor 5Úno 5 Zdravím, podařilo se někomu vypnout pípání při nastartovaném motoru a otevřených dveří? Prosím o radu. Superb 3 rok 2018 díky
Duben 9Dub 9 Zdravím. Zakoupil jsem si aplikaci CarscannerPRO a nejde mi vůbec kódování. Adaptér ELM327 se normálně připojí, načte mi všechna živá data (teploty, teplotu oleje, otáčky atd.) číst a mazat chyby tuším taky jde, ale vždy, když dám kodování, píše to u všeho nad kolonkou "obnovit" "kódování není podporováno nebo vadné klon ELM327", někdy u některých položek, při pokusu povolit se začne něco načítat, ale vždy to vzápětí vyhodí v bílém okně chybu "kódování není podporováno nebo vadné klon ELM327". Dal jsem zálohovat všechny jednotky a to proběhlo bez problémů, v historii zálohování to mám. Mám Fabii III 1.2TSI r. 2016 a zkoušel jsem skoro všechny profily mimo ty dieselové Nemohl byste někdo poradit, kde dělám chybu nebo jestli se musí ještě něco povolit v nastavení, nastavit jinak atd? Adaptér nejspíš vadný není, když se to normálně propojí, jen nejde vůbec nic z kodování. Mám ten malý, modrý adaptér ELM327 mini, co tady většině lidem na kodování šlape. Přikládám snímky obrazovek...
Duben 9Dub 9 Jsou dvě verze adaptéru 2.1 a 1.5. Ta druhá 1.5 většinou nefunguje, tak možná jí právě máš.
Duben 9Dub 9 Doporučuji koupit verzi 1.5 která je v odkazu výše, funguje perfektně včetně kódování. Podařilo se mi s Carscanner PRO nakódovat i rozpoznávání dopravních značek.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.