Přejít na obsah

Aplikacia Car Scanner + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dnesna aktivacia pro verzie Car Scaner a skusanie niektorych dokodovanych veci Superb 2018

- upozornenie na nezapnuty pas zrusene

- otravna signalizacia otvorenych dvery pri zapnutom motore zrusena

- skratena doba ostrekovacov svetiel

- zobrazenie rychlosti ventilatora v rezime AUTO

- zobrazenie volneho miesta v nadrzi

- doladenie 10farieb nalad.osvetlenia interieru podla seba ( tu sa uz neviem trafit/nastavit cisto bielu ako bola povodne asi chyba kodovania) tiez 30farieb som nerozchodil

 

Skusal som aj dobu zdvihania okien po vypnuti zapalovania ale toto som nerozchodil s roznymi hodnotami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: lukyv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. když chci zkusit cokoliv udělat, např. protočení ručiček tak mi aplikace napíše Aktuální stav neznámý. Když kliknu na povoleno tak po chvili napiše Chyba kódování. Auto je Kodiaq 2019 2.0 tdi 110kw -> chip. Adapter ELM327 mám tenhle: https://m.sunnysoft.cz/z/519PCI-1020/mobilly-elm-327-automobilova-diagnosticka-jednotka-pro-obd-ii-s-bluetooth-pro-android-cz-aplikace.html. 

Vyzkoušeno jak na ios tak android. Na Caristu se s tim vůbec nepřipojím.

Děkuji za rady

 

ScreenShot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 7. 7. 2022 na 19:27, Lancelot napsal:

Zkoušel jsem na FIII Style rv.2017 aktivovat corner, skrze car scanner a ač se to tváří, že ok, tak nefunguje. Napadá někoho, v čem by mohl být problém?

Tak dnes jsem snad poprvé od kódování jel v noci, ovládač světel v režimu AUTO a corner funguje. Tak buď se to uleželo :D nebo to funguje jen v režimu AUTO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj mám dotaz, potřebují vypnout kontrolu prasklých žárovek u couvaček, je to tato položka viz. foto, abych něco nepomrvil. Pokud ano, je tam jen levé světlo a chybí mi tam právě, chci dát do couvaček led žárovky místo obyčejných.  

Díky za odpověď 

Fabia III  rok.2022

received_833693517622811.jpeg

Editováno: , autor: ovis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, věděl by někdo kde, respektive zda to vůbec Car Scanner umí - nastavit povolení nastavení automatického zamykání při rozjezdu v Infotainmentu? Položku tam sice mám - ale když na ni klepnu - zobrazí se mi "Tato funkce není dostupná". Samotné zamykání mi funguje, ale nemůžu ho nastavovat v autě. Jediné co jsem v Car Scanneru našel je položka "Lock menu in MMI" - ale tu mám na Active a stejně to nefunguje :( Zkouším na Fabii III. Mimo jiné, když bylo auto nové - tak to fungovalo, ale od té doby co jsem si začal hrát s Car Scannerem a Caristou jsem pravděpodobně něco pokazil :D Přes VCDS by se to mělo dát nastavit - viz. přiložený screen, ale v Car Scanneru jsem nic nenašel :(

Screenshot_20221024-180744.jpg

autolock.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/7/2022 at 7:27 PM, Lancelot said:

Zkoušel jsem na FIII Style rv.2017 aktivovat corner, skrze car scanner a ač se to tváří, že ok, tak nefunguje. Napadá někoho, v čem by mohl být problém?

to je bohuzel jako vesteni z koule u techto aplikaci u kterych nevis co tam ta aplikace vubec pozmenila v jednotce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

34 minutes ago, vvss said:

Ahoj, věděl by někdo kde, respektive zda to vůbec Car Scanner umí - nastavit povolení nastavení automatického zamykání při rozjezdu v Infotainmentu? Položku tam sice mám - ale když na ni klepnu - zobrazí se mi "Tato funkce není dostupná". Samotné zamykání mi funguje, ale nemůžu ho nastavovat v autě. Jediné co jsem v Car Scanneru našel je položka "Lock menu in MMI" - ale tu mám na Active a stejně to nefunguje :( Zkouším na Fabii III. Mimo jiné, když bylo auto nové - tak to fungovalo, ale od té doby co jsem si začal hrát s Car Scannerem a Caristou jsem pravděpodobně něco pokazil :D Přes VCDS by se to mělo dát nastavit - viz. přiložený screen, ale v Car Scanneru jsem nic nenašel :(

Screenshot_20221024-180744.jpg

autolock.jpg

bohuzel to je úděl těchto aplikací.. stejne jako prispevek vyse.. nevis co ti tam ta aplikace vubec  v jednotce zmenila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kvetosm Ano, také bych řekl, že u @Lancelot byl problém spíše v tom, že Corner fungují v režimu Auto a až se rozsvítí klasické potkávačky. Souhlasím, že těžko říct, co přesně Car Scanner dělá. Na druhou stranu, nastavil jsem s ním všechno možné, má Longcoding, dokonce pro světla má i možnost měnit Adaptation, takže to považuju za poměrně schopnou aplikaci :-) A proto je tu tahle diskuze - třeba se s tím někdo jiný setkal a dokáže poradit :-)

Editováno: , autor: vvss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pak zase o necem jinem no 🙂 Kdyz clovek nevi, jak co kdy ma fungovat 🙂 Corner samozrejme funguje jen kdyz jsou aktivni (rozsvicena) potkavaci svetla.. Tudiž bud v rezimu auto kdyz sepne automaticky potkavacky..nebo klidne i ve dne kdyz si das natvrdo prepinac do polohy potkavacich svetel 🙂  Jinak posledni zkusenost dva dny zpet - majitel si pres apku zkusil aktivovat corner--vysledek - corner nefunkcni a rozhazena jednotka elektriky 🙂 zalohu si neudelal a zda opravdu chtel jen aktivovat corner nebo toho zkousel vic, to vi samozrejme jen on sam 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj prosím o radu S3 mám problém s topením. Fouká pouze chladně a jen u řidiče. Provedena kalibrace Climatronic. Proplach výměníku tepla. Nový sensor kvality vzduchu, ale stále nic. Ještě zkusím výměnu potenciometrů v servo moterkách V158 a V159. Existuje nějaká tabulka dlouhého kódování 08.Heater and climate v diagnostice Car Scanner Pro 1.95.0 pro nastavení těchto klapek přes nějaký Byte/BIN. 

DĚKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 30. 10. 2022 na 0:21, vvss napsal:

A co znamená rozházená jednotka elektroniky konkrétně?

A přesně - když člověk zcela přesně neví co dělá, tak bych si tipl, že to není chyba aplikace..

Tak tak...

 

hlavně tam píšou - před kódováním zálohovat! Stačí modul 3, 5, 8.

Víc nemusíte, alespoň mně to přijde zbytečný...

Screenshot_20230320_104619.jpg

Screenshot_20230320_104629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...