Přejít na obsah

Ranní skluz


OrOrO

Doporučené příspěvky

no já budu přezouvat v pondělí bo o víkendu jdu do práce...holt si v pondělí ráno po noční obleču montérky zalezu do sklepa odkud musím vydolovat zímáky donesu je k autu a zahraju si na mechanika od Schumiho, ale s časem budou asi problémy bo navíc budu elektrony ještě umývat ;):D jinak dne sráno ve Stodůlkách bylo bílo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak teď v té kose to jebu, počkám na pondělí a přezuju. Nebo možná už o víkendu. Žena nadávala, že dneska ráno chtěla někoho předjet a ujel jí zadek(auta :D ). Ve Valech(u Přelouče) je takovej docela masérskej kopec. Tam to prej sjížděla krokem se staženou prckou a zařazenou 1. Prej tam všici čekali až auto před nima sjede tak do půlky a pak zase najel na sjezd další... Já si dneska taky nebyl na cestě moc jistej, a to jsem vyjížděl v 9:30. Chumelilo jako kráva skoro celej den. Odpoledne jsem jel na ryby a vymrzl jsem jak sobolí hovno. Šňůra mi zamrzala, ale jednu štičku cca 60cm jsem si baknul. Ani jsem na ni nešahal, jen jsem ji peanem vyháčil ve vodě. :D Nechtěl jsem se máčet to mrznoucí vodou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno v 7 30 jsem musel do města a co dokázali někteří řidiči na silnici to by vydalo na pořádný horor. Podotknu ještě ,že tonebyl čas kloboukářů ani dušičkových jezdců. Dostal mně hlavně na rovině kořeň s bavcem kterýměl vzadu takový gumy ,že nejel ani po rovině,a pak kořeň s mercedesem, který v kopci napřed zastaví a pak na to dupne a postaví mezka napříč silnice. Brno mezi 7,30-9,00 prostě mazec. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mama nejradsi...pak takovy cekaj vsude a jezdej po jednom jelikoz je zase zima prekvapila...jak klesly teploty k sedmi stupnum rano prezul jsem a dostanu se vsude a ne jak tyhle lamy...sorry tome ale je to tak..

Jj, v tomhle Pepánku plnej souhlas s Tebou... :palec2:

Každej furt je teplo, je teplo a pak čumí jak piče... <_<

Teď mě málem sejmul pičus s osmsetpatnáctkou na letních, totálně sjetých buggies, hrnul si to na sněhu s kládama v zatáčce v protisměru... :fakac::fakac::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mama nejradsi...pak takovy cekaj vsude a jezdej po jednom jelikoz je zase zima prekvapila...jak klesly teploty k sedmi stupnum rano prezul jsem a dostanu se vsude a ne jak tyhle lamy...sorry tome ale je to tak..

Jj, v tomhle Pepánku plnej souhlas s Tebou... :palec2:

Každej furt je teplo, je teplo a pak čumí jak piče... <_<

Teď mě málem sejmul pičus s osmsetpatnáctkou na letních, totálně sjetých buggies, hrnul si to na sněhu s kládama v zatáčce v protisměru... :fakac::fakac::fakac:

presne, pak stojim na zeleny a predemnou auto ktery tanci doleva doprava a dopredu se nepohne...na kolejich udela hodiny a cumi jak baterka...

nechapu proc lidi cekaj do posledni chvile. je zacatek listopadu a zacina se ochalzovat, rozumna kebula prezuje tyden pred. beztak ty letni pod deset stupnu radost nemai a zimaky tech 13 vydrzej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, Audina už je přezutá, sem si máknul v tý kose, větru a dešti. Vytahat zimáky ven, přezout, označit kola, uskladnit a 1,5 hod. je v prdeli. Jinak musím poznamenat, že ten hevírek, co je v Audině je nesrovnatelně lepší, než ten Octávce. Ten origo z Octy ve srovnání s tím z Audiny je totální shit. Jsem furt čekal na to, až nebude mrznout a chcát, ale ono to vypadá, že bude chcát věky, tak jsem se obětoval a na pár měsíců je zas pokoj.

No, teď ještě moji Octu, takže zítra, pokud nebudou padat trakaře, tak se zase obětuju :disgust: Hlavně že už má přezuto manželka, tam jsem se bál dost. Přecejenom já teď skoro nejezdím, a když, tak se s tím nějak poperu, ale u ženy mám obavy i na zimních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, Audina už je přezutá, sem si máknul v tý kose, větru a dešti. Vytahat zimáky ven, přezout, označit kola, uskladnit a 1,5 hod. je v prdeli. Jinak musím poznamenat, že ten hevírek, co je v Audině je nesrovnatelně lepší, než ten Octávce. Ten origo z Octy ve srovnání s tím z Audiny je totální shit. Jsem furt čekal na to, až nebude mrznout a chcát, ale ono to vypadá, že bude chcát věky, tak jsem se obětoval a na pár měsíců je zas pokoj.

No, teď ještě moji Octu, takže zítra, pokud nebudou padat trakaře, tak se zase obětuju :disgust: Hlavně že už má přezuto manželka, tam jsem se bál dost. Přecejenom já teď skoro nejezdím, a když, tak se s tím nějak poperu, ale u ženy mám obavy i na zimních.

cos delal tak dlouho???Ja menil kola na dvou autech a trvalo mi to cca 45 minut..a to takovym malym heverem na koleckach z OBI.. -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mama nejradsi...pak takovy cekaj vsude a jezdej po jednom jelikoz je zase zima prekvapila...jak klesly teploty k sedmi stupnum rano prezul jsem a dostanu se vsude a ne jak tyhle lamy...sorry tome ale je to tak..

Vyjímečně, velmi vyjímečně s tebou souhlasím, já mám taky zimní boty už od doby, co to šlo ráno pod 7. Jsem v poho a jen se směju těm nepovinným tancům na cestách :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, Audina už je přezutá, sem si máknul v tý kose, větru a dešti. Vytahat zimáky ven, přezout, označit kola, uskladnit a 1,5 hod. je v prdeli. Jinak musím poznamenat, že ten hevírek, co je v Audině je nesrovnatelně lepší, než ten Octávce. Ten origo z Octy ve srovnání s tím z Audiny je totální shit. Jsem furt čekal na to, až nebude mrznout a chcát, ale ono to vypadá, že bude chcát věky, tak jsem se obětoval a na pár měsíců je zas pokoj.

No, teď ještě moji Octu, takže zítra, pokud nebudou padat trakaře, tak se zase obětuju :disgust: Hlavně že už má přezuto manželka, tam jsem se bál dost. Přecejenom já teď skoro nejezdím, a když, tak se s tím nějak poperu, ale u ženy mám obavy i na zimních.

cos delal tak dlouho???Ja menil kola na dvou autech a trvalo mi to cca 45 minut..a to takovym malym heverem na koleckach z OBI.. -_--_-

no, jen než to dostanu k autu, tak je to tak min. 20min. Pak si musím auto přeparkovat na vhodný místo,... Prostě před barákem s tím hevírkem je to celkem oprc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicméně letos jsem byl celkem připravenej a pneuservisy byly ze hry...

Kolečka byly připravený, vyvážený, takže jsem letos na pneuservisech nezávislej. Prostě jsem všecko připravil při přezouvání na letní.

To chce mit dve sady a jen menit.. -_- taky to tak mam... :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja v patek musel po ranu do CB, 5:45 cumim z vokna a ono je 5cm snehu, na kraji Prahy! Tak ve me hrklo a sel sem ometat :) V 6:45 sem mel bejt v Modranech a v 9 nejpozdejs v CB. Nez sem vyjel asi v 6:15, tak to povolovalo, ale jaxe pak vyjasnilo, tak s mym vyjezdem prituhlo a zacalo to primrzat. No, jel sem do Modran z Jizaku 2x tak dlouho, protoze co nekteri dokazali predvadet, to sem nezazil. Potkal sem cestou 3 sypace, silnice byly posypany a musim rict, ze silnicari me necekane prekvapili, normalne maj brolben jeste v lednu. Zvlastni bylo, ze u nas bylo 5 cm snehu a o par km dal v Modranech nebylo nic, jen mrzlo. D1 bylo osetrena, ale cistej jen pravej pruh, prostredni tak napul, levej nic moc a nekteri valici se 130 a vic me fakt dostavali. Ja jel kolem kila a bylo to az az. Az do Tabora bylo stejne, osetreno, mokro, rozjezdeno. Od Tabora dal jasno a sucho, taxem to rval 130, pac sme nestihali. V 9:07 sme ale dorazili do centra. Cestou jen 2 dodavky na boku, jinak nic.

Pak v Budejkach byla asi hodinu vanice, napadlo nekolik cm snehu, sypace jezdili a do vecera to drzelo. Vecer sme jeli na Orlik, mistama ledovka, takze opatrne, vcera cestou do Prahy neco podobnyho. Pak v Praze uz chcalo a dneska uz je teplo a hnusne, zlatej snih. Ehm, jel sem na letnich lol Opatrne, kde to bylo nutny, smykem kde to slo a jinak normalka. Ale sebral bych nekolik tisic ridicaku lol

Po prvni prehance v CB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...