Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj, lopotím se s aktualizací map už nějakou dobu, i se Škodou Auto, ti mi poslali instantní odpověď, že buď online nebo přes USB, ani jedno nefunguje (USB jedu přesně podle ofiko návodu), ať si případně pořeším se servisem, ti zase ať se Škodovkou :), super. Mám SIII iV, 2021, napadá mě už jen zastaralý FW (0270, mapy 8/21 :)). Pokud jdu přes "menu" -> informace o systému -> aktualizace = mrtvo, nic se nenabízí. Např. ta obrazovka, kterou postoval @skdh vůbec nevím jak se do ní dostat, přes dlaždici "navi" tam nic takové není nebo jsem mimoň :). Vcelku mě přístup Škod štve, v době kdy je online aktualizace u všeho jako mobilní telefon naprosto přirozená a funkční. Díky za rady20240608_101543.thumb.jpg.e60cc5243062fe42ec19d84446f32478.jpg20240608_101453.thumb.jpg.11ae4248e0440598fa986a0e0d53a776.jpg20240608_101653.thumb.jpg.2d10423e2966748d573a4a33afe510a3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj u FW 0270 se mapy nechtějí  aktualizovat online ani přes usb.Měl jsem to samé nahrály mě FW 0324 a mapy se aktualizují online každý měsíc.Dokonce i FW se mě aktualizoval online na 0330 asi před 2 měsici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za informace :), @Peka @100Bubu @hamoun ano mám MIB3, tam je to jinak a na verzi se v podstatě nedostanu, vypadá že 0270 je fakt mrtvý kůň, šílenost. Minimálně je naděje, že po updatu FW to bude na 90% OK. Pro info, stále jsem v kontaktu s helpline Škoda connect a to je pravěk, reakční doba na mail 14 dní, po telefonu pošlete toto, pošlete tamto a pořád žádné rozumné řešení. Doporučovali mi jezdit s připojenou flashkou s nahraným updatem v přední části, to vše už jsem vyčetl bez nich a prý se to chytne, když budu používat vestavěnou navi - no nechytlo, nula nula nic. V servisu, předpokládám, budou nadšeně skákat, když požádám o update zdarma, protože mi nefunguje "půlka" výbavy :). Jaké máte zkušenosti? Případně doporučit něco kolem Prahy a Prahu, kde by do toho šli bez řečí, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přehrály software columbuse v  servisu v Olomouci bez řečí.dokonce přijímací technik o tom věděl že software 0270 je špatný.auto jsem měl v záruce tak jsem nic neplatil.jinak jsem s tím software 0270 měl víc závad na Columbusu než jen aktualizaci map

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 270 to nejde. Museli mi v servisu prehrat mapy na 306, pak mi update sel.

Ale uprimne - hrozny system. Prsknes flashku s mapama do USB a jen cekas. Nikde zadna notifikace, nekde to spustit rucne. Podle navodu jen strcis do auta a jezdis neurcity pocet hodin / dni a cas od casu musi kouknout na vezi map. To mi hlava vubec nebere.

Online to imho vubec nejde. Superb 3, 11/2020.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2024 na 9:24, mir77 napsal:

Na 270 to nejde. Museli mi v servisu prehrat mapy na 306, pak mi update sel.

Ale uprimne - hrozny system. Prsknes flashku s mapama do USB a jen cekas. Nikde zadna notifikace, nekde to spustit rucne. Podle navodu jen strcis do auta a jezdis neurcity pocet hodin / dni a cas od casu musi kouknout na vezi map. To mi hlava vubec nebere.

Online to imho vubec nejde. Superb 3, 11/2020.

jj pravěk v přímém přenosu, peklo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2024 na 12:43, skdh napsal:

update z 350 na 370 bez problemov. trvalo to asi 50 minut

 

IMG_1283.thumb.JPG.86f20b089128a329ea36d13627f5da19.JPG

 

Já mám teda u zemí napsáno jen 2024, tak doufám, že nemám nějaké starší mapy (z update portálu)... aktualizace trvá dlouho a hlavně jak poznat, že doběhla, když se dělá na místě a infotainment se po 20 min vypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě až přijde, že MIB2.5 je v mnoha ohledech lepší, než 3.0, ach jo, u mě stále nedořešené, Škoda Auto mu tupě nabízí 3 měs. online infotainment zdarma, že to určitě půjde, no nepůjde :) na 99%, místo, aby mě dali dobrozdání a možnost přehrát FW zdarma v nejbližším autorizáku, bože můj :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw nemáte pls někdo tip na autorizák, kde jsou v rámci FW/ SW přístupní a neberou to jako nějaký opruz?, mě zatím přijde, že 2 kde jsem to zkoušel, rádi povídají, ale když má přijít na akci, tak je velké ticho a spousta nutností auto analyzovat, sledovat a diagnostikovat, myslel jsem, že na dovolenou pojedu s updatem FW a novými mapami a holt budu korigovat ACC uprostřed dálnice, kde se rozhodne zpomalit na 60 kvůli omezení před 4 lety... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 6. 2024 na 17:59, MaddDogg napsal:

Tak je to jak jsem psal že se dočkáme v nadcházejících týdnech aktualizace map, dnes zjištěno že je na update portálu k dispozici ke stažení nová verze map ECE 2024/2025.

Viz předchozí strana tohoto vlákna, dával jsem odkazy na stažení už 5.6.2024...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v mým MIB2.5 columbusu se sice mapy zaktualizovaly, ukazuje to 0370 a u zemí 2024/2025 jenže mi to stejně napsalo nakonci chybu aktualizace. Ale co mě trápí asi víc, možná jen z mé neznalosti, že přes rok postavený kruháč u práce pořád v navigaci není. A to byl v mapcreatoru už vloni. Může to nakonec být tím že ta aktualizace selhala i když to ukazuje správně 0370? Nesetkal se s tím někdo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...