Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Hmmm.....a nejakej chudak s audinou musel kupovat novy znak !!!

Přesně tak. Urazil bych mu ruce. To je jak ten debil od nás , co si dopředu na felicii nalepil ulomenej přední znak z Mercedesu. Mě to někdo ulomit z medvěda a pak to vidět tady na tý Filcce tak bych tomu blbovi rozkopal xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm.....a nejakej chudak s audinou musel kupovat novy znak !!!

Přesně tak. Urazil bych mu ruce. To je jak ten debil od nás , co si dopředu na felicii nalepil ulomenej přední znak z Mercedesu. Mě to někdo ulomit z medvěda a pak to vidět tady na tý Filcce tak bych tomu blbovi rozkopal xenony.

Přece tě ani nenapadne si koupit nějaký znak meďoura a nebo motorové označení audiny a podobně na butze za 60,-Kč , že? Určitě to tihle dva zrovna někde loupali nožíkem :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes cestou z obeda ulovil tohle...

SPZ 100% nahoda ne? :D

Uuuuuuplna nahoda... :D

asi dobře zaplacená ;)

To je v zákoně povinné, že taková auta musí mít takové RZ

buď pustil nějaký dědečka ve frontě anebo předbíhál a nějak špatně to spočítal :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je našlápnutá krasavice

Kurňáááááááááá to je můj sen starou Feldu, Octavii nebo Spartaka a do toho nacpat pořádnej motor a podvozek. Do pytle jdu uklidit stodolu ať tam už můžu něco postavit, manželka mě opustí, co nadělám, ale tohle si jednou splním. Nádhera. :o:t:o:t:o:t:o:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je našlápnutá krasavice

Tato krasavice byla asi před 6-7 lety na srazu v Brně... od té doby jsem ji nikde neviděl...

Jestli si pamatuju dobre a je to ta co myslim,tak jeste tak pred 2-3 rokama byla bila a byli s ni i v Mimoni...?

Je to nadhera..Neco podobnyho me taky napadlo,az kdyz sme prodali spartaka...Udelal bych z nej Low-rider.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je našlápnutá krasavice

Tato krasavice byla asi před 6-7 lety na srazu v Brně... od té doby jsem ji nikde neviděl...

Jestli si pamatuju dobre a je to ta co myslim,tak jeste tak pred 2-3 rokama byla bila a byli s ni i v Mimoni...?

Je to nadhera..Neco podobnyho me taky napadlo,az kdyz sme prodali spartaka...Udelal bych z nej Low-rider.. :D

myslim si že ta bílá byla jiná... měla velký kola to jo a nějakej jinej motor... Tatru snad taky ale nebyla takto převařená... neměla takový prahy a lemy a předek... ale taky si ji pamatuji... no ale kdo ví třeba to je jedna a ta samá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...