Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Si tak dneska rano sedim v autě,když jedu do prace.A koukam co to stojí proti mě.Octa s lopatou-a nějak asi netrefili barvu. :unsure:

KOukam,ze tohle auto zacina bejt popularni.. :D To je to,co tuhle nekdo ulovil na jizni spojce... :D:D

Fakt?Tohle focený ve Strakonicích.Donedávna seriovka a pak se tam objevily tyhle lopaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si tak dneska rano sedim v autě,když jedu do prace.A koukam co to stojí proti mě.Octa s lopatou-a nějak asi netrefili barvu. :unsure:

KOukam,ze tohle auto zacina bejt popularni.. :D To je to,co tuhle nekdo ulovil na jizni spojce... :D:D

Fakt?Tohle focený ve Strakonicích.Donedávna seriovka a pak se tam objevily tyhle lopaty.

Jj, tu sem fotil asi pred 14i dnama na Jizni spojce, z toho sem fakt nemoh, tak aspon vim, kde na ni muzu zase narazit, to byl fakt extrem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si tak dneska rano sedim v autě,když jedu do prace.A koukam co to stojí proti mě.Octa s lopatou-a nějak asi netrefili barvu. :unsure:

KOukam,ze tohle auto zacina bejt popularni.. :D To je to,co tuhle nekdo ulovil na jizni spojce... :D:D

Fakt?Tohle focený ve Strakonicích.Donedávna seriovka a pak se tam objevily tyhle lopaty.

Jj, tu sem fotil asi pred 14i dnama na Jizni spojce, z toho sem fakt nemoh, tak aspon vim, kde na ni muzu zase narazit, to byl fakt extrem :D

Vydrž-budou fotky předku. :ble

Editováno: , autor: FOX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si tak dneska rano sedim v autě,když jedu do prace.A koukam co to stojí proti mě.Octa s lopatou-a nějak asi netrefili barvu. :unsure:

KOukam,ze tohle auto zacina bejt popularni.. :D To je to,co tuhle nekdo ulovil na jizni spojce... :D:D

Fakt?Tohle focený ve Strakonicích.Donedávna seriovka a pak se tam objevily tyhle lopaty.

Jj, tu sem fotil asi pred 14i dnama na Jizni spojce, z toho sem fakt nemoh, tak aspon vim, kde na ni muzu zase narazit, to byl fakt extrem :D

Vydrž-budou fotky předku. :ble

To sem nestih vyfotit, ale ten nippon naraznik mel tusim aspon v barve, ale taky mazec. Moc takhle zprznenejch aut jsem jeste nevidel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ublinkaval jsem... Proste des!!!

Proč si ublinkával? To je nový druh antény pro DVB-T příjmače, digi signál chtne i v tunelu. No a v zimě to hodí dolů a je z toho radlice. Je to universální výrobek, šitý na míru BMW :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ublinkaval jsem... Proste des!!!

Proč si ublinkával? To je nový druh antény pro DVB-T příjmače, digi signál chtne i v tunelu. No a v zimě to hodí dolů a je z toho radlice. Je to universální výrobek, šitý na míru BMW :feve:

Ano, hezke... A v lete jeste na tom susi plavky kdyz jede ze Lhoty... Tedy leti! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že to je nějaká nadupaná verze BMW že má tak 1500 koní a že to má kvůli přítlaku lol lol lol lol lol

A proto, jelikoz ma tolik koni, tak se frajeri uvnitr auta certili, kdyz si vsimli ze je fotim. Ten ridic dokonce zacal vylezat, bylo mu tak 20 a mel ksiltofku na stranu... Asi americkej raper lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že to je nějaká nadupaná verze BMW že má tak 1500 koní a že to má kvůli přítlaku lol lol lol lol lol

A proto, jelikoz ma tolik koni, tak se frajeri uvnitr auta certili, kdyz si vsimli ze je fotim. Ten ridic dokonce zacal vylezat, bylo mu tak 20 a mel ksiltofku na stranu... Asi americkej raper lol

Na tý fotce je vidět jak blbě čumí do zrcátka že ho fotíš. Kokot proč si to tam dává, když mu pak vadí že si ho lidi fotej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že to je nějaká nadupaná verze BMW že má tak 1500 koní a že to má kvůli přítlaku lol lol lol lol lol

A proto, jelikoz ma tolik koni, tak se frajeri uvnitr auta certili, kdyz si vsimli ze je fotim. Ten ridic dokonce zacal vylezat, bylo mu tak 20 a mel ksiltofku na stranu... Asi americkej raper lol

Chlapi vy tomu vůbec nerozumíte, u nás takové křídla používají romové na Š120, tak na tom BMW to již musí být automaticky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že to je nějaká nadupaná verze BMW že má tak 1500 koní a že to má kvůli přítlaku lol lol lol lol lol

A proto, jelikoz ma tolik koni, tak se frajeri uvnitr auta certili, kdyz si vsimli ze je fotim. Ten ridic dokonce zacal vylezat, bylo mu tak 20 a mel ksiltofku na stranu... Asi americkej raper lol

Na tý fotce je vidět jak blbě čumí do zrcátka že ho fotíš. Kokot proč si to tam dává, když mu pak vadí že si ho lidi fotej.

Ne on se nedívá do zrcátka, to má jen tak tu čepku na křivo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

das ist karlin???

ma tu barvu co se mi mooooc pacit :) a predni naraznik vypada velmi zajimave

Přesně tak :palec2: právě proto jsem ji blísknul , jj zrovna jsem jel okolo a nedalo mi to tak jsem se vrátil a blísknul ji , zadek v poho, ale ten předek hodně povedenej a barva taktéž lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...