Přejít na obsah

problém so studeným štartom


vever440

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

 moja embéčka štartuje na 3. krát za studena a jedine čo pomôže je pridať mierne plyn aby naskočila na prvý krát. Viem že takto sa štartujú aj Formany ale predsa len ma zaujíma či vás nenapadá kde by mohol byť problém. V autorizovanom servise si prečítali chyby ale našli len starší error ohľadom dobíjania alebo napätia no ja s akumulátorom problém nemám dokonca aj webasto bežalo v zime každý deň bez problémov.

 

Na videu sa mi to teraz nepodarilo zachytiť no proste zakolíšu otáčky a motor zhasne a potom sa zase automaticky začne štartovať a naskočí až na 3. krát.

https://youtu.be/G-KlEZPE8NY

 

Je čas na výmenu motora? Pokiaľ viem tak prvý majiteľ menil motor po prvých 15tis km...

 

Dik

Editováno: , autor: vever440
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aku teplotu Ti pri starte ukazuje teplomer vody?Riesil som podobny problem na 2.0tsi O3 RS-za studena velmi zly start,auto zhasinalo,prejavovalo sa to ak teplota bola cca 10°C a menej.Nakoniec sme zistili vadny snimac teploty chladiacej kvapaliny(mylne ukazoval po celej noci 70°C)-auto tak zmes upravovalo na tieto podmienky a nedokazalo bez problemov startovat.Druha vec,ktoru by som skontroloval by bol prestavovac Vacky-dost casta chyba,zvacsa sa prejavuje pri volnobehu,ale obcas aj pri studenom motore-vacka je nespravne predsunuta a motor nema podmienky pre beh na studeno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...