Přejít na obsah

Zvuk motoru CBZB 1,2 TSI 77kW


Dubák

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás bando.

Pořídil jsem si Yetiho r.v.2012, najeto 126.000 km a rád bych se zeptal těch, co mají naposloucháno.
Poslechněte si prosím motor po studeném startu a řekněte, jak moc spěchat na výměnu rozvodů.

Yeti s DSG jede moc pěkně, tiše a kultivovaně, výkonově mi postačuje.

 

edit:
video včetně startování

 

Editováno: , autor: Dubák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež sa mi to zdá byť v pohode. Zaujímavejší je studený a vlažný štart. Každopádne je to rok výroby 2012, tak by nemal byť problém ani to, ak to niekedy zachrastí pri tom štarte, problémové boli hlavne motory do 18.6.2011. Moje auto bolo vyrobené 12/2011, rovnaký motor, tiež s DSG a rozvody mám ešte pôvodné, takže by som kvôli nim nestresoval. Skôr by som si dával pozor na DSG. Ja som pri 100 tisíc menil dvojhmotu a spojkovú sadu (spolu cca. 1200 €) a pri 175 tisíc mechatroniku (1600 €). Tá dvojhmota a spojková sada pri 100 tisíc km bolo asi moje prasácke jazdenie, mechatronika zase asi kvalita DQ200 prevodoviek. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Pawouk napsal:

No, tam se právě typicky ozývají rozvody...

 

před 15 hodinami, e1. napsal:

Tiež sa mi to zdá byť v pohode. Zaujímavejší je studený a vlažný štart. Každopádne je to rok výroby 2012, tak by nemal byť problém ani to, ak to niekedy zachrastí pri tom štarte, problémové boli hlavne motory do 18.6.2011. Moje auto bolo vyrobené 12/2011, rovnaký motor, tiež s DSG a rozvody mám ešte pôvodné, takže by som kvôli nim nestresoval. Skôr by som si dával pozor na DSG. Ja som pri 100 tisíc menil dvojhmotu a spojkovú sadu (spolu cca. 1200 €) a pri 175 tisíc mechatroniku (1600 €). Tá dvojhmota a spojková sada pri 100 tisíc km bolo asi moje prasácke jazdenie, mechatronika zase asi kvalita DQ200 prevodoviek. :-(

 

 

Tak jsem natočil studený start.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...