Přejít na obsah

Je tohle normalni?


Luke_TDI

Doporučené příspěvky

Takze kdyz jsem jel dneska z ostravy do karvine tak se mi stala velice mila prihoda s panem v nabliskane Audi A3:

Jedu pomalu predpisove (maminka vedle me na sedacce) a vidim ve zpetnem zrcatku jak se priblizuje zezadu nejake auto velmi rychle. Pomalinku projedu rondl v petrvaldu a hned za rondlem odstavene auto tak dam blinkr doleva abych nemusel uplne zastavit protoze vim ze audi za mnou je hodne nervozni a objizdim prekazku v podobe odstaveneho auta. Jenze ten idiot bez blinkru to strhnul do prava na to odstavene auto tak jsem to musel strhnout do protismeru at ho nesejme a ma tam misto aby projel. Samozrejme jsem si neodpustil zatroubit na neho , pak dam normalne blinkr vpravo a zaradim se on me hned zacal predjizdet a vedle me zbrzdil, cumi na me tak jsem se na neho podival neco mamral tak jsem mu ukazal fakace. On hned slapl na plyn predjel me a slapl po brzdach tak jsem ho objel protoze nemam potrebu resit nejake problemy s bezmozkem. A on zase to same ale tedka se predemne zaradil tak ze me malem pribral predek a jeste slapl na brzdy takze jsem malem skoncil v nem. Vedle me jeli auta a tak jsem ho nemohl obet tak jsem musel zastavit p***s vylezl z auta a zacal: Co si jako myslim a take keci mu rikam ze kdybych mu neuhnul tak skonci v tom odstavenem aute a vezme sebou nevineho ktery se v tom hrabal a on ze to auto videl ze se nemusim bat pritom jsem videl ze mel co delat a on na me ale co ten fakac p**o co si o sobe myslim tak jsem mu neco rekl a mati ta z toho docela vydesena tak mu rika at da pokoj a jestli uz muzem jet a on neco ze naposledy a odpalil to pryc. No a dopadlo to tak ze maminka zdupala za to ze jsem mu ukazal toho fakace a zacla mit take keci ze jsem nervni bo jsem si hned ponadaval jak jsem mu musel uhybat a ted je na me nastvana. Takze jsem to vlastne vsechno skazil ja protoze jsem mu nemel uhybat a mel jsem ho nechat at vezme sebou toho frajera co stal s tim autem bokem nebo at smete nas. Jo a nejlepsi je to ze mel na zadnich sedackach tak deseti lete dite ktere bylo nepripasane a oprene mezi sedadly. Tak jsem se vykecal. :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezavidim Ti tuto situaci, protoze vedle Tebe sedela Tva mamka. Ony maji trochu jiny pohled na vec.

Me se, je to jiz nekolik let, stalo neco podobneho. Jako spolujezec byl syn a vystoupil z vozu velice rychle! Ten frajirek ani nedosel k nasemu FAVO, skocil do AUDINY a jen zapach spalene gumy po nem zustal. FAVO nemel uzavreny okruh ventilace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco podobného se mi stalo ve středu na cestě z Př - do Oc v kopci zvaném Kokorák, taky to střihl před můj předek protože jsem ho ihned okamžitě nepustil před sebe a začal brzdit jenže to jsem předpokládal tak jsem se mu vyhnul a provedl jsem mu to samé, výsledek: jel za mnou pěkně s odstupem asi 20 m až do OC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se zase jednou stalo, že jedu v levým pruhu v Ostravě, kde je 80km/h devadesátkou, předemnou auta ve stejným pruhu a pravý pruh volný. Dojel mně BMW a bliká, kuva proč mu mám uhýbat, když předemnou auto a stejně překračujem povolenou rychlost, no a on vjede do levýho, předjede mně a myškou se vrátil přede mne a dup na brzdy, jo Forman je lehčí a bylo to tak tak. Bylo to směrem ke křižovatce u vodojemu od Poruby. Na Mariánkách jsem potřeboval něco zařídit a ten borec pořád projížděl, prostě si mně hlídal, nebyl v autě sám a tak jsem měl bobky, raději jsem odjel do FM a vrátil se později. Fakt sem byl připosraný a nevím co jsem tomu ješitovi tak hroznýho provedl.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tento prípad má DFENS kus tvrdej hadice medzi prednými sedadlami... keď týpo vystúpi z auta a priblíži sa k tomu jeho s hubou plnou nadávok a nedajbože mu ešte otvorí dvere na afte, taxa prejde na posunkovú reč- chytí do rúk hadicu a začne mu ňou posunkovať nos, čeľusť... kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zkušenostech s podobnejma idiotama nemá cenu nic ponechávat náhodě!!!

Teleskop je pořád ve dveřích nebo se mnou na noční šichtě!

Jistota je jistota!

Však oni jednou tihle týpci trefí na idiota co je zvyklej řešit věci ručně a to budou sakra koukat když dostanou pěkně po pí*i jen co z toho auta vylezou!!!! -_-

Jednoho takovýho znám a to bych teda nepřál ani neříteli!!! :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se tohle stalo uz minimalne 5x, pokazdy trochu jiny, jednou sem stal u metra na miste, kde si udelali taxikari stafl, tak me tahal z auta, jednou me vybrzdil 60tiletej deda, ze se mu pridaval, kdyz me predjizdel, coz nebyla pravda, a mel kecy, ale vystyd, kdyz sem mu namiril do ksichtu slzak, jednou se na me lepil frajirek s Focusem v Modranech, kdyz vyrazil za mnou ze svetel a ja jel "jen" 70km/h, taxem mu slap na brzdy, taxe 4x snazil vybrzdit me na ctyrproudy silnici, kdyz poctvrty vylez z auta a ja se poctvrty rozjel, tak uz sem se opravdu bavil a ujel mu, jednou sem dostal od frajera pesti, ale to byl krapet v pravu, pac se prede me narval a ja do nej najel, schvalne, jemne, jednou sme se vytlacovali s frajerem v Argentinsky ze silnice, pote, co se prede me na krev narval na svetlech, ja si odrel naraznik, on si ho o me s Fabii utrh a pak mi druhej den volal domu a vyhrozoval, pred mesicem me vytlacil frajer se Subaru Legacy Outback v tunelu Mrazovka az ven, za tunelem dost tvrde az ven ze silnice, to pote, co jel 60km/h v levym a vic jak 1 km blokoval provoz, ja ho vytroubil, on mi hamtnul na brzdy, coz me dozralo, taxem ho podjel, a temer pred nim zastavil, jenze pri 60kg a kamosem 90kg plnym svalu jako spolujezdcem, ale poserou, si toho moc dovolit nemuzu, taxem se rozjel, on me po chvili na konci toho tunelu dojel a vytlacil me ven, ze sem musel brzdit kvuli najizdejicim autum (mit sluzebni, taxem to do nej bez milosti poslal) a tak dale, vic me ted nenapada, Praha je plna zmrdu mistnich i naplavenejch, a jako slusnej ridic mstitel sem se musel rozepsat lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm hm hm, mrkev v zimě?

Jednou se mi přihodilo podobné na Plzeňské na Praze 5, inu také jsem vystoupil a on začal koktat a mekotat, jemně jsem mu pomohl se usadit do jeho Toyoty, počkal jsem až si zapne pás a potom jsem mu zavřel dveře, jen nevím zda li mu nebouchly ušní bubínky, když jsem jemně přivíral :smich:

Jo a jednou mi slečna s mladíkem taky ukázali fakáče a potom se divili na světlech, když jsem jim nadzvedl hadrovou stříšku u jejich cabria BMW3 nad hlavami a ptal jsem se, co že mi to chtěli říci, prý že nnnnnnic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm hm hm, mrkev v zimě?

Jednou se mi přihodilo podobné na Plzeňské na Praze 5, inu také jsem vystoupil a on začal koktat a mekotat, jemně jsem mu pomohl se usadit do jeho Toyoty, počkal jsem až si zapne pás a potom jsem mu zavřel dveře, jen nevím zda li mu nebouchly ušní bubínky, když jsem jemně přivíral :smich:

Jo a jednou mi slečna s mladíkem taky ukázali fakáče a potom se divili na světlech, když jsem jim nadzvedl hadrovou stříšku u jejich cabria BMW3 nad hlavami a ptal jsem se, co že mi to chtěli říci, prý že nnnnnnic

:smich: Cece, casto bych bral bejt trosku urostlejsi :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj alebo rovno elektrické kľučky od Jamesa Bonda.... No ja by som sa akože dosť zľakol kebyže si stojím na svetlách, počuvám rádio a zničoho nič sa mi nejaký týpo začne dobíjať do afta taxa na 98% poserem od strachu a na 2% vytrhnem "fofrklacek či čo" a umlátim ho tam na smrť kol4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja kdyz jsem vjizdel na silnici z jedne krizovatky, tak nez jsem se rozjel na 90 tak me dohnal nejaky dzip - jel jak prase a zasvitil zamnou na me vsema mlhovkama ze jedu jako snek. Trosku jsem oslepl, ale jinak poho. Vezl jsem 5 lidi tak proto nejezdim jak hovado. Predjel me a pekne jsem mu to vratil. Zacal brzdit a ja musel tez az jsem oba zast. Cekal jsem co udela, otviral dvere a ja si ho pekne objel a jel dale. No a pak me zase dohnal, ale uz nic se nedelo. Blbec. Jinak takhle stat na hlavnim tahu o pul noci - smer HK neradim. Nevim co to mel zaskrat. Jinak jsem strasne rad, ze mam automaticke zamknuti zajizdy. Clovek se preci citi lepe. Co kdyby zrovna ridila moje pritelkyne a urcite by ji nenapadlo ho objet, ale pouze stat a prihlizet co se bude dit. Mohl z toho auta klidne vylezt i ozrala :disgust:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na obranu to asi neni idealni, to uz je lepsi plynovka. Teda pokud si ji agresor nesplete s opravdovou a driv Te nezastreli :D

Ale ja do ni nabiju hrebiky a bude z ni tak trochu palcat, tak s tim uz neco nadelam ne? A prave z plynovky mam strach ze kdyz ji vytahnu tak frajerovi jebne v bedne a sejme me opravdickou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na obranu to asi neni idealni, to uz je lepsi plynovka. Teda pokud si ji agresor nesplete s opravdovou a driv Te nezastreli  :D

Ale ja do ni nabiju hrebiky a bude z ni tak trochu palcat, tak s tim uz neco nadelam ne? A prave z plynovky mam strach ze kdyz ji vytahnu tak frajerovi jebne v bedne a sejme me opravdickou

Ty blaho, vozit v aute palcat :palec2::D Ted me napada, ze mame jeden takovej doma, starej, z Rumunska, vypada to huste, ale blbe se s tim v aute ohani :)

S tou plynovkou je to jedinej duvod, proc ji jeste nemam, mam strach, ze druhy strane muze jakkoliv rupnout v kouli a tasit normalni, i kdyz neverim tomu, ze by strilel, ale lidi jsou ruzne :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm hm hm, mrkev v zimě?

Jednou se mi přihodilo podobné na Plzeňské na Praze 5, inu také jsem vystoupil a on začal koktat a mekotat, jemně jsem mu pomohl se usadit do jeho Toyoty, počkal jsem až si zapne pás a potom jsem mu zavřel dveře, jen nevím zda li mu nebouchly ušní bubínky, když jsem jemně přivíral :smich:

Jo a jednou mi slečna s mladíkem taky ukázali fakáče a potom se divili na světlech, když jsem jim nadzvedl hadrovou stříšku u jejich cabria BMW3 nad hlavami a ptal jsem se, co že mi to chtěli říci, prý že nnnnnnic

Asi trošku koukali na tvoji postavičku!!! :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm hm hm, mrkev v zimě?

Jednou se mi přihodilo podobné na Plzeňské na Praze 5, inu také jsem vystoupil a on začal koktat a mekotat, jemně jsem mu pomohl se usadit do jeho Toyoty, počkal jsem až si zapne pás a potom jsem mu zavřel dveře, jen nevím zda li mu nebouchly ušní bubínky, když jsem jemně přivíral :smich:

Jo a jednou mi slečna s mladíkem taky ukázali fakáče a potom se divili na světlech, když jsem jim nadzvedl hadrovou stříšku u jejich cabria BMW3 nad hlavami a ptal jsem se, co že mi to chtěli říci, prý že nnnnnnic

Asi trošku koukali na tvoji postavičku!!! :smich::smich::smich:

Jako, že jsem štíhlý jako baletka? lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm hm hm, mrkev v zimě?

Jednou se mi přihodilo podobné na Plzeňské na Praze 5, inu také jsem vystoupil a on začal koktat a mekotat, jemně jsem mu pomohl se usadit do jeho Toyoty, počkal jsem až si zapne pás a potom jsem mu zavřel dveře, jen nevím zda li mu nebouchly ušní bubínky, když jsem jemně přivíral :smich:

Jo a jednou mi slečna s mladíkem taky ukázali fakáče a potom se divili na světlech, když jsem jim nadzvedl hadrovou stříšku u jejich cabria BMW3 nad hlavami a ptal jsem se, co že mi to chtěli říci, prý že nnnnnnic

Asi trošku koukali na tvoji postavičku!!! :smich::smich::smich:

Jako, že jsem štíhlý jako baletka? lol:smich:

Spíš asi baletku čekali!!! :o:o:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...