Přejít na obsah

Kryt bočni kapsy v kufru.


brunoos

Doporučené příspěvky

Kryt bočni kapsy v kufru komboka drží na takových dvou plastových otočných páčkach. Když tam něco dam tak se mi většinou stane že v zatačce se kryt prohne a ty plastove pačky vyskoči a už to nedrží. Mam rok 2002, nevi někdo jestli nahodou se do nějakých novějších modelu nezačly dávat ty plastové páčky delší. Neřešil to už tež někdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som zmeral, MR06 aj MR07 a je to tých 22mm.

Skúsil ich otvoriť bez pootočenia tých špuntov a dá sa to - len treba dosť silno potiahnut za stred... Ako som už ale písal, zatiaľ som nemal problém.

Možno by ale nebol zlý nápad podlepiť to z vnútornej strany nejakým plastovým profilom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...
  • o 1 rok později...

Zdravím kolegové,

 

Měl fabii, která měla v kufru odkládací kapsy s krytkami vpravo i nalevo.

Nyní jsem opět zakoupil Fabii, avšak tato Fabia krytky nemá a nemá ani "připravu" na krytky.

Proto se ptám, je možné si tyto krytky zakoupit a nainstalovat si je tam formou proříznutí potažení kufru pro ty dvě kotevní výčnělky?

Dělal jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj. Mám na vás prosbu - koupil jsem si kryty kapes s tím, že si je jako HerDavik dodělám u clasika (v základu je neměl). Ale nikde ani na googlu není jediná fotka za co ty packy drží nahoře na tapecu - v etce taky nic není. Můžete někdo popsat, nebo lépe vyfotit, jak to tam máte u vyšších výbav origo. Než to začnu bastlit stylem dodo, tak bych rád viděl jak to vypadalo z výroby. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...