Přejít na obsah

Vana do kufru


f.r.a.n.t.a

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem čerstvým majitelem Sportline FL 2.0TDI 4x4 a chci si objednat plastovou/gumovou vanu do kufru. Trošku se ztrácím v nabídkách ... někde uvádí, že je vana na Karoq bez dalšího upřesnění, u některých píšou, že je pro horní /dolní pozici/podlahu. Nerad bych objednal něco, co nebude sedět ... jaké máte zkušenosti? V autě mám neplnohodnotnou rezervu a nemám Varioflex sedačky (ani nešly objednat, hádám, že kvůli 4x4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
V 23. 7. 2022 na 13:40, f.r.a.n.t.a napsal:

Tomu se právě chci vyhnout, ale zatím stále nevím, jakou si tedy mám objednat, jestli pro spodní, nebo horní podlahu - u sportline není možnost objednání mezipodlahy, takže mám jakou?

Ahoj. Už jsi to vyřešil? Pokud ano, která vana (či podložka) je ta správná pro FL 4x4 bez varioflex s dojezdovkou?

Řeším to samé a konfiguraci mám stejnou jako ty, akorát nemám sportline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož žádný obchod v okolí nemám (kde bych to mohl vyzkoušet) , tak jsem objednal od RIGUMu jejich verzi 4x4. Je na vysoké dno - u mě dát dolů nejde (4x4 + dojezdovka) a podle tvaru by to mohlo pasovat. Rigum chci, protože jsem to viděl u kolegyně na Volvu a ten materiál je super - opravdu guma, takže neklouzavý povrch narozdíl od Gumáren Zubří.

Teď už jen, aby to pasovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...