Jump to content

bunicek

Uživatel
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

43 Excellent

1 Follower

About bunicek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. Já mám dokodované svícení zadních světel spolu s denním svícením a světla zapínám až když je potřeba abych viděl na cestu nebo při mlze.Automatiku moc nepoužívám.
 2. Tak o dalších 10tis. více s 1.0 tsi 😊
 3. bunicek

  Škoda SCALA

  Já už mám půjčenou druhou Scalu a u obou zůstává "viset" obrazovka park.asistentu, občas ani nejde vypnout křížkem a je potřeba kliknout třeba na rádio...dále je nefunkční osvětlení prostoru levých dveří (u spolujezdce normálně svítí), u sportovních sedaček zůstává na sedací hraně bílá jakoby vyleštěná část, chrom lišta ve dveřích (tapecirung) je ze spodní části nepříjemně ostrá a po přijetí bych měl i strach že se říznu nebo děti..(doporučuji vyzkoušet - je to na všech dveřích).Nechápu proč není LED osvětlení v kufru, když už je skoro celé auto Full LED kromě mlhovek...Jinak 1.5 tsi jede krásně a bez cukání, přepínání mezi režimy 2 - 4 válci není vůbec znát. Jedině když se při manuálním řazení vytočí motor na vyšší otáčky a odlehčí aby se přepnul do eco režimu, v tom případě je slyšet zvuk dvouválce 😁
 4. bunicek

  Škoda SCALA

  Taky hezká kombinace 😋
 5. Tak už mám konečně nahraný zvuk 🙄 Přijde mi to jako stejný zvuk, který vydávala fabia 2 1.2 tsi a tam to byla vůle na klapce regulaci turba, ale každopádně je to otrava, člověk někde popojíždí na parkovišti a všichni koukají co to je za zvuky 😅 teď v létě když je to v zátěži s klimou je to ještě horší... 20190619_083238.mp3 20190619.mp3
 6. bunicek

  Škoda SCALA

  Vypadá to jako poškození při mytí wapkou, než jako výrobní vada...🙄
 7. Ono to od půlky klesá rychle, celkem najeto něco přes 900 km 😊
 8. Služební 1.0 tsi 10/17 😊 jinak se mi povedlo natankovat 54 litrů, proto ten velký nájezd od natankování ...
 9. Mně zase něco klepe nebo praská u A sloupku spolujezdce. Napřed jsem myslel, že klepe něco ve schránce, ale i po vyklizení to pokračuje.
 10. Myslím, že v Rusku výroba nekončí...🙄
 11. bunicek

  Litá kola

  Dal jsem na zkoušku kolo Trius z Rapida na Fabii a taky by to šlo 😊
 12. Zjisti co to bylo za firmu a uplatnit poškození popř. Náklady na odstranění z odpovědnosti firmy nebo majitele budovy.
 13. Tak už mám kompletní předek 😊 Teď ještě zadek... Před... A po...
 14. Tak například kooperativa to má takhle. S tím neoriginalnim oknem je to normální pokud to dělá firma co se zabývá pouze výměnou skel. Hlavně to je kvůli tomu, že lidi mají nízký limit např. 5000,- a ten samozřejmě na orig.okno nestačí. Ale pokud máte limit který postačí na orig.okno tak je stačí na tuto skutečnost upozornit a nebo okno měnit v autorizovaném servisu. Může nastat problém, že na vozidle máte třeba i chybou servisu již neorig.okno (bez loga výrobce) a pojišťovna v případě jeho rozbití už nemusí proplatit orig. Okno i když na to máte limit, protože si samozřejmě fotí logo okna kde nebude výrobce např. Znak Škoda.
 15. Většinou bývají pojištěna všechna výhledová skla na limit pro pojistnou událost a ne na pojistné období- rok... Kooperativa a ČPP to mají na pojistnou událost.
×
×
 • Create New...