Přejít na obsah

Novej Seat Leon Cupra


Host MichalF

Co na nej rikate ?  

22 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Přeplňovaný motor 2.0 TFSI má v Cupře nejvyšší výkon 177 kW mezi 5700 a 6300 ot./min. Točivý moment 300 Nm připomíná svou absolutní hodnotou spíše vznětové přeplňované motory, ale šíře pásma (2200 až 5500 ot./min), ve kterém lze maximum použít je jednoznačně zážehová.

Nejrychlejší Leon současnosti umí akcelerovat z 0 na 100 km/h za 6,4 s, na pátý převodový stupeň Cupra pružně akceleruje z 80 na 120 km/h a nejvíce jede 247 km/h. Kombinovaná spotřeba činí 8,3 l/100 km. Osmnáctipalcová kola obouvají pneumatiky o rozměru 225/40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nové Seaty (Leon, Toledo, Altea) se mi líbily do té doby, než jsem zjistil, jak vypadají zevnitř (palubka, atd.) :ble

Souhlas, ten intros memu oku take prilis neladi ;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

líbí a to moc...

ve starý serii leona si ve verzi cupra mohli vybrat zda TDI nebo 1,8 20V T a ještě jestli 2kolku nebo 4kolku... Cupra a CupraR... a mám dojem vybrat ze 2 verzí TDI... a zrovnatak TDI a 1,8T v Ibize Cupra... myslim si že zůstanou věrni a nabídnou Cupru znovu ve 2 verzích...

Jinak vlastně ted 2kolový Cupře řikají FR... i když výbava je krapet jiná... Ono se tam míchalo ještě označení leon TopSport... ani kluci v klubu mi nebyli schopni moc dobře vysvětlit jakej je v tom či onem rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...