Přejít na obsah

Tažné zařízení - Monte Carlo


Rob_

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Davam len vediet, u mna z predpripravou vypada bod N nasledovne : 870/800/-/-/ cize tie dalsie neurcene. 
to ma auto len predpripravu videl som to myslim u @Rob_ - a vyplnene ...  takze ak tomu rozumiem spravne ( mozna nie) by som tam videl cisla az po montazi celeho tazneho
je to u 1.0 81kw verzie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pánové, já vám ten problém rozklíčuju :D Je to kvůli emisím, jinak řečeno hmotnost. Jsem smířen s dírou v "difuzoru". (A budu doufat, že až mi do toho bude někdo řezat, tak to úplně nezprasí). Ze stejného důvodu nelze mít v Monte Carlu z výroby plnohodnotnou rezervu, ale jen dojezdovou. Takže koupím auto, vyhodím rezervu, abych si koupil hned novou :) Prostě na palici.

 

@naschd Jj posílal jsem tu techničák od MC 1.5TSI. Hmotnosti tam sice vypsány jsou, ale u bodu č.16 chybí svislé zatížení na kouli a tudíž to nebude moct nikdy tahat nic krom nosiče na kolo :)

Editováno: , autor: Rob_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do stávajících techničáků se už vůbec nezapisuje svislé zatížení na kouli (bývalo samostatně v kolonce č. 17), ale do kolonky 16 se zapisuje druh spojovacího zařízení (dříve kolonka č. 19). Pokud je prázdná, tak se po montáži TZ kolonka vyplní. V dalších záznamech stávajícího techničáku pak je o kolik se může zvýšit zatížení zadní nápravy. Myslím, že se nic nezměnilo na tom, že pokud jsou v techničáku nuly u hmotností přívěsů, tak nelze přívěsy tahat a pokud jsou v techničáku hmotnosti vyplněné, lze na auto TZ namontovat a tahat i ipřívěsy.

techničák.jpg

techničák rs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...