Přejít na obsah

Auto alarm Magicar 9000


krupinok

Doporučené příspěvky

Pager funguje ako vysielač s nejakým menovitým výkonom (zväčša dosť malým) a pokiaľ zarušíš pásmo na ktorom vysiela pomocou nejakého výkonného vysielač, môže sa stať, že sa prímač zahltí a je out.

Kvalitné bezdrôtové komponenty nie je tak jednoduché odstaviť pomocou rušenia.

U auto pagerov to nemám otestované, ale u bezdrôtových alarmov to komunikuje prekvapivo spoľahlivo aj pri extrémnom rušení (jedná sa o KVALITNÉ výrobky, nie všelijaké made in neviem kde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
dvaja kamarati ich maju. jeden ma 9000 a druhy 9300 ak sa nemylim. instalaciu si nechali urobit. inak ak rozmyslas o alarme tak by som isiel do neho. myslim si ze proti klasickemu ma vyhodu. zlodej sa snazi urobit jednu vec aby ti auto ani nepiplo lenze tebe doma to zacne signalizovat takze vies ze sa nieco deje.

Dobry den, namontovali mi Magicar 9300 do Fabie a po odskusani vsetkych fukcii som zistil ze po stlaceni tlacidla III na 2 sek-otvorenie kufra, sa vzapati otvoria vsetky dvere. Problem je ale v tom ze na Pageri ostane ikona v stave zamknute. Tym sa stava informacia na pageri zavadzajuca a moze viac poskodit ako byt uzitocna.Pokial mate radu ako tento vazny nedostatok funkcnosti alarmu odtranit, poprosim Vas o navod pripadne radu o zablokovanie tlacidla III.

Dakujem za skoru odpoved

S pozdravom

Cervan Vlado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamuj to tam, kde ti ho montovali. Je to pravdepodobne vada (zle naprogramované) z výroby, lebo podľa manuálu pri podržaní tlačidla lll sa odomkne kufor a zároveň sa odomknú všetky dvere. Logicky by mal pager dostať info, že bolo odomknuté auto.

Ďalšia možnosť je zrušiť tlačítko lll, lenže prídeš o niektoré funkcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...