Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

naštěstí nic nevykopla  :smich:

ale rozhodně jsi ju ted pobavil dokoncce orhla oči od té romantiky

jo a kdy že se stavíš aspoň na kafi ?

No stavím se kdykoliv, když budu v ČR, jinak si ulož číslo 603 168 515 ;)

erotišn linkos ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u nás jede TV celej den, ale taky nevím jak jinak by sme dvě děti dokázali zabavit když teď byli výceméně furt nemocní

ale dneska jsme byli na procházce celá rodinka

Taky to tak u nás bylo, že TV byla non stop v záběhu, ale naštěstí prcek si i často chodil hrát do pokoje a nebo jsme něco vytvářeli - většinou to teda nemělo žádný shodný tvar s něčím lol teď už naštěstí pohoda - školka a od září snad škola :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Vašík je přes týden taky ve školce a stejně si hraje s autama a sleduje to jen tak na 1/2

jo, ale když mu to vypneš, i když se věnuje něčemu jinému, tak to potom je mamíííí, nevypínej mi to lol Aspon tak u nas to nějak bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ee pro mě je sup moc velký,i když  se mi sním jezdí  dobře,ale golfík je lepší ;)  lol

a hele :D tady neplatí pravidlo že větší je lepší :smich: rozumím Ti Ivi :D ale ja bych asi prave byla na ty větší :p

pokud myslíš na to ,co já tak je sto pro lepší větší lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ti zdraví jsou ... je teda velkej, ale línej ézt zátím jen zpátečku zvládá

Honzíku, kamaráde, hlavně se s Luckou držte a vše nej pro malýho, až je mu fajne a zdravíčko ať mu slouží... :palec2:

ahojda to víš že jo musím na ně dávat pozor -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Kači přesně tak a když sednu k PC tak hned chce hrát auta tak si nakonec vezmu druhej PC a dál si hraje s autama

to už mám doma pořešený - PC jen na pul hodiny za den, páč tu má nějaké výukové programy :D ale jinak teď už se spíš orientujeme na psaní atd... no prdel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ee pro mě je sup moc velký,i když  se mi sním jezdí  dobře,ale golfík je lepší ;)  lol

a hele :D tady neplatí pravidlo že větší je lepší :smich: rozumím Ti Ivi :D ale ja bych asi prave byla na ty větší :p

pokud myslíš na to ,co já tak je sto pro lepší větší lollollol

šak ti letošní ježíšek nadělil většího než ten loňský :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...