Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni. Jsem tady nový, nedávno jsem koupil v Rakousku svojí "první" Octu, rozhodl jsem se jí trošičku vylepšit o RS vzhled. Při nakupování dílů jsem narazil na BadyhoS, tímto ho zdravím a ještě jednou moc děkuji. Koukal jsem tady na Vaše příspěvky, a vypadá to tady na dobrou partu lidí. Chtěl jsem se tak zeptat, jak to tady všechno chodí a ták... Jirka-Hirschi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Jsem tady nový, nedávno jsem koupil v Rakousku svojí "první" Octu, rozhodl jsem se jí trošičku vylepšit o RS vzhled. Při nakupování dílů jsem narazil na BadyhoS, tímto ho zdravím a ještě jednou moc děkuji. Koukal jsem tady na Vaše příspěvky, a vypadá to tady na dobrou partu lidí. Chtěl jsem se tak zeptat, jak to tady všechno chodí a ták... Jirka-Hirschi

Čus chlapíku -_--_- no chodí to tady na pohodu a svěže lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po delší době přeji dobré dopoledne  :)  -_-

Čágo Jiřiku, kdepak ses toulal? :)-_-

čááágo Mulisáku :D-_- .kde jsem se toulal ? přijel jsem ve 4 ráno z Ostravy a to jsem ještě s kolegou ráno v 1.43 pracoval na D1 117km pán usnul a trefil dva kamiony a pak to rotřískal o svodidla :disgust::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čááágo Mulisáku :D-_- .kde jsem se toulal ? přijel jsem ve 4 ráno z Ostravy a to jsem ještě s kolegou ráno v 1.43 pracoval na D1 117km pán usnul a trefil dva kamiony a pak to rotřískal o svodidla :disgust::disgust:

To máš nějak časově otočený ne? to bych ted chrápal,jet v noci takovou rallye :) Kolem té Jihlavy tam je furt plno bouraček, jak z toho vypochodoval?rozchodil to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj všichni ;)

čááágo Honzi -_-:)

posral se mi notas před měsícem,cd mehanika v prd..i :angry:

to je nemilé možná, že mám doma nějakou v rezervě ;) podívám se

díky.to by jsi byl moooc hodný a nezapomen,že je to i s vypalovačkou :)

moc dlouho to nevydrželo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čááágo Mulisáku :D  -_- .kde jsem se toulal ? přijel jsem ve 4 ráno z Ostravy a to jsem ještě s kolegou ráno v 1.43 pracoval na D1 117km pán usnul a trefil dva kamiony a pak to rotřískal o svodidla  :disgust:  :disgust:

To máš nějak časově otočený ne? to bych ted chrápal,jet v noci takovou rallye :) Kolem té Jihlavy tam je furt plno bouraček, jak z toho vypochodoval?rozchodil to?

naštěstí měl rozbitou jenom hlavu a zasekané střepy v obličeji,celkem v pohodě,ale málem ho zbili řidiči z těch kamionů,slovák a madar ;):D

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus Márty ale jo jde to...

@sejda no mě to frčí pořád dobře a to smažím jako svině, jj vím...měl jsem doma někde tuším ještě tři mechaniky, ale nevím jestli to byly i dvd vypalky spíš asi jen comba...no jak se dalo čekat už ho máme přes roka půl nám v práci odcházej mechaniky pořád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus Márty ale jo jde to...

@sejda no mě to frčí pořád dobře a to smažím jako svině, jj vím...měl jsem doma někde tuším ještě tři mechaniky, ale nevím jestli to byly i dvd vypalky spíš asi jen comba...no jak se dalo čekat už ho máme přes roka půl nám v práci odcházej mechaniky pořád

mrkni,byl bych rád :) a to jsem to používal hodně málo :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naštěstí měl rozbitou jenom hlavu a zasekané střepy v obličeji,celkem v pohodě,ale málem ho zbili řidiči z těch kamionů,slovák a madar  ;)  :D

tak to relativně ještě ok,jinak pěkná mezinárodní štouchaná, ještě bulhar chyběl lol

kolega má fotky,až mi je přepošle,tak je sem dám,jinak to bylo Iveco a SPZ T :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...