Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

NO jako igelitka z Lidlu... :D Hele ja si taky myslel,ze to zvladnu,ale pak sem se rozvalil u bedny na zem,prehoupla se desata a padlo to na me vole... A pak sem byl tuhej ve vterine..Spachame neco jinyho.. ;)

2ovidius: Zase,chybama se clovek uci vid.. :Dlol lol

to je sama vymluva :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pam,voe co tam delas?

ále byl jsem se podívat na baráček za 50 milionku, a to prosím pouze stavba pro 2 lidi :feve:

ty ve o ten by jsem se chtel teda starat. Vyhozeny penize

pan majitel se jistě o to starat nebude, 4 patra, cely barak je litý beton a to včetně šikmé střechy,lahudka, něco jak atomovej kryt, okna velikost plochy 3,5 x 2,65 metru :) prostě maras, golfové hřiště uvnitř, a to chudák v te ceně nemá ani garaž :(

post-517-1188828330_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Bílej kámen,tam jsem jako doma,z tý fotky jsem to nepoznal.A nebo to bude tím,že jsem tam ještěn za střízliva nebyl.Minule jsem tam nadejchal 3,5 promile

no bohuzel nevim kolik bych nafunel ja ale neco urcite.... jinak kterou pani myslis - ta moje, jak pisu "kamoska", volna neni protoze ted pecuje o me ;) a na tu brunetku se musis optat Bauiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Bílej kámen,tam jsem jako doma,z tý fotky jsem to nepoznal.A nebo to bude tím,že jsem tam ještěn za střízliva nebyl.Minule jsem tam nadejchal 3,5 promile

no bohuzel nevim kolik bych nafunel ja ale neco urcite.... jinak kterou pani myslis - ta moje, jak pisu "kamoska", volna neni protoze ted pecuje o me ;) a na tu brunetku se musis optat Bauiho

Já si dělal srandu,ale pěkný jsou obě,to je pravda.Tak já se ještě zeptám Bauího ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...