Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

NO to sem taky zvedavej..Jiriku,Ty jsi delal reditelskyho jo v sobotu?

Taky preju peknej den fsem...

jj delal ale bylo hodne veselo...hlavne kdyz jsem potkal Ovidiuse lollol

NO to mi muze bejt jasny.. :D Hochu,ja docetl tu zpravu a byl sem tuhej..Ze je tam Ovidius,sem si precetl az rano.. :)

Zdarec Peto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO to sem taky zvedavej..Jiriku,Ty jsi delal reditelskyho jo v sobotu?

Taky preju peknej den fsem...

jj delal ale bylo hodne veselo...hlavne kdyz jsem potkal Ovidiuse lollol

NO to mi muze bejt jasny.. :D Hochu,ja docetl tu zpravu a byl sem tuhej..Ze je tam Ovidius,sem si precetl az rano.. :)

Zdarec Peto..

jo tam se nas melo sejit vic.... bych asi zabloudil i u baru..... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO to mi muze bejt jasny.. :D Hochu,ja docetl tu zpravu a byl sem tuhej..Ze je tam Ovidius,sem si precetl az rano.. :)

Zdarec Peto..

ale s tebou jako ja asi prestanu kamaradit...nechces semnou nikdy nikam jit...vzdycky mas plno reci jen kdyz jsem hodne daleko lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO to mi muze bejt jasny.. :D Hochu,ja docetl tu zpravu a byl sem tuhej..Ze je tam Ovidius,sem si precetl az rano.. :)

Zdarec Peto..

ale s tebou jako ja asi prestanu kamaradit...nechces semnou nikdy nikam jit...vzdycky mas plno reci jen kdyz jsem hodne daleko lollol

Ale kulovy vole.. ;) Dyt sme se tam potkali,akorat sem byl reditelskej ten vecer...Dyt si vzpomen,jak sem v sobotu dopoledne vypadal,kdyz jsi prijel.. ;) Sem mel co delat nejen s tema kabelama.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulovy vole.. ;) Dyt sme se tam potkali,akorat sem byl reditelskej ten vecer...Dyt si vzpomen,jak sem v sobotu dopoledne vypadal,kdyz jsi prijel.. ;) Sem mel co delat nejen s tema kabelama.. ;)

no proste je to spatny s tebou...dokonce bych rekl hodne spatny lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulovy vole.. ;) Dyt sme se tam potkali,akorat sem byl reditelskej ten vecer...Dyt si vzpomen,jak sem v sobotu dopoledne vypadal,kdyz jsi prijel.. ;) Sem mel co delat nejen s tema kabelama.. ;)

no proste je to spatny s tebou...dokonce bych rekl hodne spatny lollol

Aaaaaale nestras kudlakova.. ;)lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...