Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Voe ale tak ta barva neni z fabriky nova,uz je ji 8 let a to bude pak videt na tom odstinu ne? bych mel nerad kazdej naraznik jinej a celkove aby to vypadalo stejne jako zbytek auta. kdyz jsem to daval lakovatt prve,tak chteli vicko nadrze,aby trefili ten odstin

Zatím jsem všechno lakoval podle číslo barvy a nebyl problém.Před půl rokem mi dávali novej zadní a šel do laku jen podle čísla a není to vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda u červené vždy řekl 8180 a lak vždy na jednučku pásnul ;) se stříbrnou se bojím :(

To já bych se bál spíš u tý červený.

Tátovi nedávno stříkali po ťukanci zadní nárazník a kus blatníku na stříbrný Octě a nebylo to vůbec znát.Je pravda,že to bylo rok starý auto,takže lak ještě nebyl vyšisovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda u červené vždy řekl 8180 a lak vždy na jednučku pásnul ;) se stříbrnou se bojím :(

To já bych se bál spíš u tý červený.

Tátovi nedávno stříkali po ťukanci zadní nárazník a kus blatníku na stříbrný Octě a nebylo to vůbec znát.Je pravda,že to bylo rok starý auto,takže lak ještě nebyl vyšisovanej

snad jo, starý lak dostane co proto i když vypadá dobře, leštěnky se už třepou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ta tmave modra teda myslite ze bude OK jo?

to uvidíš až to bude, když to bude špatny, tak leštěnku s brusným zrnem, pak leštěnku na jemné leštění a pak na to tvrdý vosk, lak bude parada a pracky budeš mít jak pepek námořník až to vše absolvuješ lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkají se po dlouhé době dvě dávné kamarádky.Jedna má šaty Versace, boty Gucci, kabelku Lacoste atd..

Druhá, oblečená do asijského textilu se jí závistivě ptá: "Kde jsi vzala tak krásné oblečení?!!"

" Ale, to je takovej trik na manžela: Projdeš kolem něj nahá směrem ke dveřím, on se tě zeptá, kam jdeš ... a ty řekneš, ále na nákup.

Když se zeptá, proč jdeš nahá, prostě mu řekni, že nemáš co na sebe!

Mně dal 120.000..."

No, a druhá, že to vyzkouší. Projde doma nahá kolem manžela, ten sedí před televizí, v jedné ruce pivo, v druhé ovládač a ptá se: "Kam jdeš?"

"Na nákup" "Nahá?" "Jo, nemám nic na sebe" "Tak si aspoň umej prdel, ať neděláš ostudu.."

:-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkají se po dlouhé době dvě dávné kamarádky.Jedna má šaty Versace, boty Gucci, kabelku Lacoste atd..

Druhá, oblečená do asijského textilu se jí závistivě ptá: "Kde jsi vzala tak krásné oblečení?!!"

" Ale, to je takovej trik na manžela: Projdeš kolem něj nahá směrem ke dveřím, on se tě zeptá, kam jdeš ... a ty řekneš, ále na nákup.

Když se zeptá, proč jdeš nahá, prostě mu řekni, že nemáš co na sebe!

Mně dal 120.000..."

No, a druhá, že to vyzkouší. Projde doma nahá kolem manžela, ten sedí před televizí, v jedné ruce pivo, v druhé ovládač a ptá se: "Kam jdeš?"

"Na nákup" "Nahá?" "Jo, nemám nic na sebe" "Tak si aspoň umej prdel, ať neděláš ostudu.."

:-) :-)

Ty voe,kam na to chodíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda u červené vždy řekl 8180 a lak vždy na jednučku pásnul ;) se stříbrnou se bojím :(

To já bych se bál spíš u tý červený.

Tátovi nedávno stříkali po ťukanci zadní nárazník a kus blatníku na stříbrný Octě a nebylo to vůbec znát.Je pravda,že to bylo rok starý auto,takže lak ještě nebyl vyšisovanej

U mě nebyl problém ani problém ani po 6 letech a to ten lak už rozhodně není žádná sláva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepíček ve škole dává paní učitelce hádanku:

"Schválně jestli paní učitelko uhodnete, co to je - je to pro vás a

strká se to do vás ?" "No Pepíčku!!!

Takový sprosťárny !!" "Ale paní učitelko...to jsou přeci

květiny. Jsou pro Vás a strkají

sedo váz..."

Učitelka o přestávce na dozoru

hned vypráví kolegyni: "Hele mám super hádanku. Hádej co to

je: je to pro Tebe a strká se to do Tebe..."

...jde okolo Pepíček a říká: "Paní učitelko, VYKAT, VYKAT...jinak je

to čurák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...