Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Bre ranko mladeznici !

Tak tě zase po delší době zdravím. Co je nového? -_-

Sem nachcipanej, dneska se jedu podivat na anglany a jinak nic new ;)

Tak to já jsem taky. Dnes jen sedím u čaje. :)

To do sebe leju uz tejden ;)

Tak místo čaje vem silnější kalibr. Docela se mě osvědčilo večer paralen, na to panáka -2 fernetu nebo slivky ,zalehnout ,vypotit a ráno jucham jak zajíc. lol

To sem zkousel se slivkou, ale nejak to nezabralo ;) ... no jestli o nebylo tim, ze k tomu bylo jeste par skopku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem ze bych vyrazil na nejakej sraz ale kdyz vidim jak to tady vypada tak na to kaslu a nepojedu ani na jeden i kdyz do Doks to mam kousek

Já bych jel taky, ale když si vemu, jaká je to štreka a navíc se na D1 pořád něco děje, chuť celkem přejde.

to bys potom nemohl jezdit nikam

Tak to zas ne, jedu do Vyškova, snad ještě něco na Moravě bude. Na takovej sraz v Čechách by se jelo líp, kdyby nás bylo víc, ale nějak se nikomu z Moravy asi nechce. Prostě tento ještě oželím a pak už pojedu klidně sám. Jak už psal Davon, nemůže to pokaždé vyjít a s tím souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem zkousel se slivkou, ale nejak to nezabralo ;) ... no jestli o nebylo tim, ze k tomu bylo jeste par skopku :D

:doh To se nedivim že medicína nezabrala.

Já tu slivku dnes večer taky zkusím. Je sice fakt, že když je nejhůř, nic jiného nezkouším, ale prevence je prevence. Snad už nebude hůř. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem ze bych vyrazil na nejakej sraz ale kdyz vidim jak to tady vypada tak na to kaslu a nepojedu ani na jeden i kdyz do Doks to mam kousek

Já bych jel taky, ale když si vemu, jaká je to štreka a navíc se na D1 pořád něco děje, chuť celkem přejde.

to bys potom nemohl jezdit nikam

Tak to zas ne, jedu do Vyškova, snad ještě něco na Moravě bude. Na takovej sraz v Čechách by se jelo líp, kdyby nás bylo víc, ale nějak se nikomu z Moravy asi nechce. Prostě tento ještě oželím a pak už pojedu klidně sám. Jak už psal Davon, nemůže to pokaždé vyjít a s tím souhlasím.

tak to pojedes ale az za rok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem zkousel se slivkou, ale nejak to nezabralo ;) ... no jestli o nebylo tim, ze k tomu bylo jeste par skopku :D

:doh To se nedivim že medicína nezabrala.

Já tu slivku dnes večer taky zkusím. Je sice fakt, že když je nejhůř, nic jiného nezkouším, ale prevence je prevence. Snad už nebude hůř. :palec2:

Ty wole von je z Moravy a nepoužívá základní meducínu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel jsem ze bych vyrazil na nejakej sraz ale kdyz vidim jak to tady vypada tak na to kaslu a nepojedu ani na jeden i kdyz do Doks to mam kousek

Já bych jel taky, ale když si vemu, jaká je to štreka a navíc se na D1 pořád něco děje, chuť celkem přejde.

to bys potom nemohl jezdit nikam

Tak to zas ne, jedu do Vyškova, snad ještě něco na Moravě bude. Na takovej sraz v Čechách by se jelo líp, kdyby nás bylo víc, ale nějak se nikomu z Moravy asi nechce. Prostě tento ještě oželím a pak už pojedu klidně sám. Jak už psal Davon, nemůže to pokaždé vyjít a s tím souhlasím.

tak to pojedes ale az za rok :-)

Tak toho jsem si vědom, Baui, ale o to víc se budu těšit, protože si to dopředu naplánuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem zkousel se slivkou, ale nejak to nezabralo ;) ... no jestli o nebylo tim, ze k tomu bylo jeste par skopku :D

:doh To se nedivim že medicína nezabrala.

Já tu slivku dnes večer taky zkusím. Je sice fakt, že když je nejhůř, nic jiného nezkouším, ale prevence je prevence. Snad už nebude hůř. :palec2:

Ty wole von je z Moravy a nepoužívá základní meducínu. lol

Používám, ale ještě není tak hrozně. Jinak se tady pije slivka každé ráno místo kafe, tzv. zdravotní!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slivka je dobrej lek...jak mile cejtim ze na me neco leze tak jdu hned pro domaci zasoby a uz uzivam:-)

Sousedky táta si dává ráno slivku a kyselou okurku, je mu 89 a je zdravej jako rybička - asi začnu chlastat taky lol

Tak s tou okurkou je to zajímavá kombinace. Kámošův tata zase pije slivovici s medem a ani nepamatuje, kdy byl nemocný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,tak tady se počasí taky umoudřilo,za chvilku pojedu opláchnout auto,ať se odpoledne pozná,že je červený

Cauky !

Se mas ja misto abych neco oplachl tak smrdim v praci :( No jo no dneska budu za spindiru :(

Tak to jsme dva. Taky jsem v rachotě. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slivka je dobrej lek...jak mile cejtim ze na me neco leze tak jdu hned pro domaci zasoby a uz uzivam:-)

Sousedky táta si dává ráno slivku a kyselou okurku, je mu 89 a je zdravej jako rybička - asi začnu chlastat taky lol

Zajimava kombinace ;)

taky jsem čuměl, ale jak on si to vychutnává, takovej raní rituál - vyleze na zápraží, kousne půlku okurky, zaleje slivkou a zabetonuje to zbytkem okurky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,tak tady se počasí taky umoudřilo,za chvilku pojedu opláchnout auto,ať se odpoledne pozná,že je červený

Cauky !

Se mas ja misto abych neco oplachl tak smrdim v praci :( No jo no dneska budu za spindiru :(

Tak to jsme dva. Taky jsem v rachotě. :feve:

Evidentně se v práci nudíte, když jste ještě na foru :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj slivka je dobrej lek...jak mile cejtim ze na me neco leze tak jdu hned pro domaci zasoby a uz uzivam:-)

Sousedky táta si dává ráno slivku a kyselou okurku, je mu 89 a je zdravej jako rybička - asi začnu chlastat taky lol

Zajimava kombinace ;)

taky jsem čuměl, ale jak on si to vychutnává, takovej raní rituál - vyleze na zápraží, kousne půlku okurky, zaleje slivkou a zabetonuje to zbytkem okurky.

Takže taková obložená slivka. To musí pěkně propláchnout žaludeční šťávy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...