Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tuareg krasnej, ale ta americka vlajka me k tomu ani trochu nesedi, nemecka Q7 taktez..

Jenže Spojený státy jsou pro nás teď 78% odbytu sluníčko... ;)

To je jasny, ale kdyz amerika, tak ameriku auto, vw se taky snazi protlacit treba Q7 v usa, ale zatim nic moc i nafta amikum zatim moc nechutna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jak sviňa Spidi, pohoda klidek tabáček ;)-_- -_-

No u mě zatial taky, zítra jsem ještě doma, resp. jdu zakoupil oila a dohóknót se s tatem, kdy můžu vyhópnót na zvedáček a přelit teho oila. No zítra v 8:00 se asi zajedu mrknout do Hlinska, jak jede z Polska čerstvý palivový články do Temelína a odpoledne asi relax. V úterý jedu zase do D a nejvíc mě štve, že se asi do pátku nevrátím a v pátek setuje v sedmým nebi Lucca... <_< Kua drát... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mě zatial taky, zítra jsem ještě doma, resp. jdu zakoupil oila a dohóknót se s tatem, kdy můžu vyhópnót na zvedáček a přelit teho oila. No zítra v 8:00 se asi zajedu mrknout do Hlinska, jak jede z Polska čerstvý palivový články do Temelína a odpoledne asi relax. V úterý jedu zase do D a nejvíc mě štve, že se asi do pátku nevrátím a v pátek setuje v sedmým nebi Lucca... <_< Kua drát... :angry:

Tak to aby tě k trati vubec pustili jako špióna lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...