Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ja vim,Jirko,ale vis jak,tohle me sere a ja nemam s PC moc nervy.. ;) Proste to musi fachat,jinak je zle.. :D A jeste ty sachy,kvuli kterejm se to tady deje..To bych se fatk podelal.. :help:

a ty uz neuvazujes o zmene??

NO uvazuju neuvazuju..Uz sem tady nemel byt..Jak jsem ti v lete rikal, 31.8. mi koncila vypovedni lhuta,ale nabidli mi jinou-lepsi pozici a vse kolem..Jsem tu od zacatku mesice...Ale dneska me to jebe fakt brutal..Od vcerejsiho vecera sem napruzenej,jak struna...Jen sem pomylel,ze sem dnes musim a co me ceka tak :feve:

Jinak je relativne klid..Jen nevim,jestli to neni ten klid pred bouri.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak ze to neni uplne v pohode? jestli ty jsi nahodou opravdu uz nemel odejit...

ja si zvykam ale celkem pohodicka

NO do dnes relativne bylo a asi zase bude,doufam..Ani me to nesralo,ani me to ze zidle nezvedalo.Vis jak,tak normal...Taky si rikam,jestli to neni naky znameni,ze uz sem tu proste nemel byt..No uvidime...Sem si rekl do konce roku a pak se uvidi.. ;)

Tak to je super,ze si zvykas,ale je dulezity,ze z toho mas dobrej pocit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takez dobre,tak to je pekny.. ;) KOukej na co sem dneska narazil v bazaru tady.. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32540

No, to vypadá docela pěkně, ale zase máte Fábču z mého rodného kraje... ;):)

Vypada no..Sice mame Fabcu z Tveho roneho kraje,coz je hezky :) ale to nam na ni 2 roky mladi neprida a 40tkm taky neubere.. ;)

Byt to o pra mesicu driv..

No uplne smula to neni asi Tome,ale vim jak to myslis..I tak sme spokojeny..Ale je to asi poprvy,co nas za tu dobu,co ji mame napadlo,ze byhom udelali rychlou vymnenu.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super. Taky jsem si říkal jestli nepočkat až na jaro, ale asi bych to nevydržel a stejně s tímhle autem prd najezdím a ty kotouče mě na tom přežijou :)

No já to mám tak nějak naplánovaný, že na jaře budou desky KO, tak když už se v tom budu vrtat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takez dobre,tak to je pekny.. ;) KOukej na co sem dneska narazil v bazaru tady.. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=32540

No, to vypadá docela pěkně, ale zase máte Fábču z mého rodného kraje... ;):)

Vypada no..Sice mame Fabcu z Tveho roneho kraje,coz je hezky :) ale to nam na ni 2 roky mladi neprida a 40tkm taky neubere.. ;)

Byt to o pra mesicu driv..

No uplne smula to neni asi Tome,ale vim jak to myslis..I tak sme spokojeny..Ale je to asi poprvy,co nas za tu dobu,co ji mame napadlo,ze byhom udelali rychlou vymnenu.. :o

To zas budem přehazovat stropnici? :D Ale asi by to stálo za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super. Taky jsem si říkal jestli nepočkat až na jaro, ale asi bych to nevydržel a stejně s tímhle autem prd najezdím a ty kotouče mě na tom přežijou :)

No já to mám tak nějak naplánovaný, že na jaře budou desky KO, tak když už se v tom budu vrtat... ;)

No já měl desky i kotouče ještě OK, ale znáš to... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada no..Sice mame Fabcu z Tveho roneho kraje,coz je hezky :) ale to nam na ni 2 roky mladi neprida a 40tkm taky neubere.. ;)

Njn, ale co naděláš, nemůžeš to takhle brát, to by ses z toho taky mohl zbláznit... lollollol

Jj ja vim,presne to si taky rikam..to bych uz svoje auto nebo asi jaky koliv nemel vubec... :D

Znas to,Tomas proste chtel mit "ty dirkovany kovovy kolecka za kolama".. lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač, hlavně že pomohlo ;)

Baže, na jaře to jde na oktu... :palec2:

...kotouče mě na tom přežijou :)

Myslis ty zadni,co tam sou? :smich: :smich:

Ty voe :D ty už sou na seznamu ohrožených. Včera jsem chtěl přibrzdit ručkou a nic. Teď by mi měl dát Radek snad peníze tak je asi objednám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...