Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Honza

Ahoj Honzi, jak na pryglu ? sněhulákuje...?

Padají dost velký náhradní díly na sněhuláky. Ale jinak nejsem v hokně jenom tady pélím sérii DVD s krtkem pro chirurgické oddělení dětské nemocnice,kde už mám 3 dny malýho Honzíka. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padají dost velký náhradní díly na sněhuláky. Ale jinak nejsem v hokně jenom tady pélím sérii DVD s krtkem pro chirurgické oddělení dětské nemocnice,kde už mám 3 dny malýho Honzíka. Ahoj.

;)

Ajejej, tak ať máš malýho zase brzo doma... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padají dost velký náhradní díly na sněhuláky. Ale jinak nejsem v hokně jenom tady pélím sérii DVD s krtkem pro chirurgické oddělení dětské nemocnice,kde už mám 3 dny malýho Honzíka. Ahoj.

přeji též brzké a hlavně uplné vyzdravení ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas (podobna nadmorska vyska jako LBC) dneska v 10:00rano -0,5c a chumeli !!!

Dneska jsem jel na servisku s tim, ze si dam letnaky, ale necham si zatim zajit chut a pri ceste zpatky koukam hasici, zachranka, ve skarpe cervena octa, prazska SPZ a letnaky asi 17"alu....

Pro ty kdo neveri...to je moje octa dneska na snehu, ne ta bourana

:D

post-31-1172920076.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello

tak u nás bylo dopoledne krásně, tak sem se pustil do práce a vyměnil předni brzdy, na zadek nemám stahovak tak se mě to nepodařilo, ale s tím sem počítal, vyměnil řemen, nasadil láknuté kliky a začlo chcáááát :D boufam že něco taky tady nachumeelí at to protáhnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello

tak u nás bylo dopoledne krásně, tak sem se pustil do práce a vyměnil předni brzdy, na zadek nemám stahovak tak se mě to nepodařilo, ale s tím sem počítal, vyměnil řemen, nasadil láknuté kliky a začlo chcáááát :D boufam že něco taky tady nachumeelí at to protáhnu :D

Zdar jak Brno Bady, já jsem se taky hotovil na nějakou tu činnost a ono prd, takže to bylo omezeno na interiérové práce... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...