Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

no ja ti to preji aby to tak bylo...jestli mas nejaky fotky tak klidne muzes poslat ze bych se podival... ;)

Díkec :palec2: Čeče, foto nemám, nějak jsem na to neměl náladu, ale jak to začnu spravovat, tak zase provedu nějakou tu fotodokumentaci... ;)

v poho...pockam si az to zacnes davat dohromady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude stara kombinace stara tvar a facelift?? nebo uz to bude novy?

Bude facelift, asi to dotáhnu do podoby čistokrevné RS a bude po srandě, sice je mi trochu líto, že už nebude ten front tak zajímavej, ale už se mi s tím nechce moc laborovat a navíc to řezání, lepení a kitování je moc starostí navíc a taky ty Laurinky stojí o 2 tácky víc než facelifty, který sou i líp k sehnání. Konečně tedy nebudu vyčnívat z řady faceliftů ve zdravém jádru OC... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude stara kombinace stara tvar a facelift?? nebo uz to bude novy?

Bude facelift, asi to dotáhnu do podoby čistokrevné RS a bude po srandě, sice je mi trochu líto, že už nebude ten front tak zajímavej, ale už se mi s tím nechce moc laborovat a navíc to řezání, lepení a kitování je moc starostí navíc a taky ty Laurinky stojí o 2 tácky víc než facelifty, který sou i líp k sehnání. Konečně tedy nebudu vyčnívat z řady faceliftů ve zdravém jádru OC... lollollol

:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude stara kombinace stara tvar a facelift?? nebo uz to bude novy?

Bude facelift, asi to dotáhnu do podoby čistokrevné RS a bude po srandě, sice je mi trochu líto, že už nebude ten front tak zajímavej, ale už se mi s tím nechce moc laborovat a navíc to řezání, lepení a kitování je moc starostí navíc a taky ty Laurinky stojí o 2 tácky víc než facelifty, který sou i líp k sehnání. Konečně tedy nebudu vyčnívat z řady faceliftů ve zdravém jádru OC... lollollol

tak kdyby bylo jeste neco potreba tak dej vedet treba dokazu sehnat ;) ale urco to bude krasavice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyby bylo jeste neco potreba tak dej vedet treba dokazu sehnat ;) ale urco to bude krasavice ;)

No zbytek už je v pohodě, je ten nárazník je takovej zvláštní aktikl, 5.177,- Kč se mi za něj vysolit nechtělo... ;)

jj to je problem...ty penize bych za to taky nedal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi nemáš zkušenost jak dobře drží komaxit na bloku motoru, nebo čím jej nastříkat? musím něco dělat s tím novým motorem at to trochu vypadá :o

Bady a co takhle zlusit nějakou práškovou barvu, by celkem držet mohlo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...