Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Bady už to pomalu pouštíš co ?

první nesmělé vločky se prohání potemnělou oblohou

nesměle vám tam do rána nakidá z 10cm lol

prdlajs, ted jsem to sledoval a jsou to 3 vločky jedna malá dvě větší a lítaj nahoru a dolů furt dokola a na zem nespadlo nic :(

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bady už to pomalu pouštíš co ?

první nesmělé vločky se prohání potemnělou oblohou

nesměle vám tam do rána nakidá z 10cm lol

prdlajs, ted jsem to sledoval a jsou to 3 vločky jedna malá dvě větší a lítaj nahoru a dolů furt dokola a na zem nespadlo nic :(

tak já víc zatlačím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bady už to pomalu pouštíš co ?

první nesmělé vločky se prohání potemnělou oblohou

nesměle vám tam do rána nakidá z 10cm lol

prdlajs, ted jsem to sledoval a jsou to 3 vločky jedna malá dvě větší a lítaj nahoru a dolů furt dokola a na zem nespadlo nic :(

tak já víc zatlačím lol

nevím jak jinde ale tady jezdí silničáři strašně brzo a hned to uklidí takže pak člověk musí jezdit a hledat kousek sněhu pod kola :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj bando skodovacka.. :D

cau draku ;)

Caues..Tak tady zase neco lopotim ohledne ty karty..A muzu mit 4GB od Kingstona za 720KC,coz je mooooc pekna cena myslim..Akorat nevim,jestli by to komunikovalo s micro SDHC kartou..? :o

pockej jak jestli by to komunikoval s SDHC??

NO jako bez problemu..Typci asi poradne nevedi.. :D taky nevim,proc by to melo nefungovat.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jako bez problemu..Typci asi poradne nevedi.. :D taky nevim,proc by to melo nefungovat.. ;)

tak to musis vyzkouset :-) ale pravdou je ze ne kazda karta bude fungovat stejne ;)

NO praaaave..Jenze tu kartu muzu mit po nedeli a nebudu u toho..Bude to pres otcovyho znamyho..Kdyztak bych mu ji zase vratil no... :D Navic tyhlety 4gb stejne dela snad jen Kingston a nikdo jinej..Je jich malo...NO tak uvidime no.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO praaaave..Jenze tu kartu muzu mit po nedeli a nebudu u toho..Bude to pres otcovyho znamyho..Kdyztak bych mu ji zase vratil no... :D Navic tyhlety 4gb stejne dela snad jen Kingston a nikdo jinej..Je jich malo...NO tak uvidime no.. ;)

a to jsou nejaky specialni karty nebo obyc co do toho patrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...