Přejít na obsah

kontrolka vody ostřikovačů


kadlec

Doporučené příspěvky

chlapi lze dodělat kontrolu hladiny vody ostřikovačů, mám eleganci r.v 2001 model 02 s maxidotem

co je k tomu třeba? předpokládám že nádržka s elektrodama a co dál?

natáhnout drát(pokud není) od čidla na nádobě na zalený konektor na budíkách, pin6. a druhý na čidle na nádobě na kostru. Nakódovat budíky (+04) -_-

Editováno: , autor: rtg61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi lze dodělat kontrolu hladiny vody ostřikovačů, mám eleganci r.v 2001 model 02 s maxidotem

co je k tomu třeba? předpokládám že nádržka s elektrodama a co dál?

Mám návod i s fotkami jak to udělat je v němčině napiš mail a já ti ho pošlu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi lze dodělat kontrolu hladiny vody ostřikovačů, mám eleganci r.v 2001 model 02 s maxidotem

co je k tomu třeba? předpokládám že nádržka s elektrodama a co dál?

sakra,ja mysle ze v teto vybave uz to je v zakladu.Opravdu to tam neni origos ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi lze dodělat kontrolu hladiny vody ostřikovačů, mám eleganci r.v 2001 model 02 s maxidotem

co je k tomu třeba? předpokládám že nádržka s elektrodama a co dál?

sakra,ja mysle ze v teto vybave uz to je v zakladu.Opravdu to tam neni origos ?

MR 2001 má kontrolku pokud má origo tovární xenony a ostřik světlometů. Samozřejmě origo 2001 nemá maxidot, ale kontrolku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi lze dodělat kontrolu hladiny vody ostřikovačů, mám eleganci r.v 2001 model 02 s maxidotem

co je k tomu třeba? předpokládám že nádržka s elektrodama a co dál?

sakra,ja mysle ze v teto vybave uz to je v zakladu.Opravdu to tam neni origos ?

MR 2001 má kontrolku pokud má origo tovární xenony a ostřik světlometů. Samozřejmě origo 2001 nemá maxidot, ale kontrolku.

Myslím že stačí mít jenom ostřiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí mít nádobku na 5,5 litrů

viděl jsem octu co měla jen zadní stěrač a měla už čidlo a 5,5l nádobku

Ale taky to není úplně pravda s velkou nádobkou. V naší octě původně velká praska a tekla , tak jsem sehnal na vrakáči velkou a byla bez díry na čidlo. díru jsem tam musel dodatečně udělat. Byl na ní rok 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám eleganci rv 01, model 02, maxidot, zadní stěrač

nevím jak velká je nádobka,ale vzhledem k tomu jak krátce mi ted voda vydrží, tam bude malá nádobka

a nic mi to nehlásí, o víkendu zklusím vycuknout nádobku zda má čidlo a jak je velká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...