Přejít na obsah

kontrolka vody ostřikovačů


kadlec

Doporučené příspěvky

Heh tak tady se snad sesly tri blondyny ... asi 3x vysvetlovany :oD ze bych se na to nevybod, nejaka voda do ostrikovacu, to uz by mi to auto muselo jezdit samo abych se piplal s takovejma blbostma, az dojde tak dojde ne? maximalne se mi neumyjou okna ... mozna ze teda jste ten typ lidi co se ani nepodiva na olej v motoru, tak je to pro vas problem se mrknout hnedka vedle na bandasku s vodou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Sam sem si cidlo dodelaval do 3L nadobky, vyslo me to asi na 200Kč a jelikož jsem stejne tahal kablik pres pulku auta, pridal jsem ke svazku jeden navic a bylo to. Odhaduju, ze me se kontrolka rozsviti, kdyz je v nadobce jeste cca 0,3-0,5 litru, coz bohate staci na nekolik ostriku, v zadnym pripade na vic nez na dva, to mi prijde dost divny. Jezdim jeste Superbem, kde jsou navic ostriky svetel a i tam mi pri rozsviceni kontrolky staci voda na nekolik ostriku - videl bych to tak na 10-15. Pokud teda nedrzim packu ostrikovace 30vterin pri kazdym ostriku ;-) Prijde mi to jako docela sikovna vec, driv jsem doplnoval vodu jen kdyz dosla, nekontroluju ji pribezne. Kdyz pak clovek jede 200km po dalnici nebo statovkach v blativym pocasi a dojde mu voda je to k nastvani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...