Přejít na obsah

kontrolka vody ostřikovačů


kadlec

Doporučené příspěvky

to fakt ve skodovce jsou takovi,ze je to jen na prani a pak maji jiny svazek..divne..

Jojo, šetří na špatným místě... čidlo + pár korun za dráty a jeden konektor navíc...

tak tak :)

Ty jsi musel tahlat i kabeláž? Kudy jsi to vedl?

kabeláž.. no 1 drát :) druhý jsem ukostřil u motorku stěračů. Projdeš do vnitřku levou stranou přes odděovací svorkovnice a zapojíš napinuješ na budíky.. pin6 zelená svork. toď vše. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ja mam octu 99 slx s origo ostrikovacema na svetla a 5,5l nadobkou a cidlo tam nemam...byl tam teda problem ho dodelat?

precti si co je napsano... staci pripojit+nakodovat budiky

A jak se na to maji nakodovat budiky? Elektro mi nic nerika...

zalezi co mas za rok. jinak viz foto.

post-28-1169914878.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam octu 99 slx s origo ostrikovacema na svetla a 5,5l nadobkou a cidlo tam nemam...byl tam teda problem ho dodelat?

precti si co je napsano... staci pripojit+nakodovat budiky

A jak se na to maji nakodovat budiky? Elektro mi nic nerika...

zalezi co mas za rok. jinak viz foto.

Kdyz koukam na to kodovani...napada me co vsechno bych musel mit aby mi fungovala kontrolka praskle zarovky?? Mam 11/2000 Elegance a vim urcite ze mi to prasklou zarovku nesignalizuje :-( a jaky vsechny zarovky to kontroluje??

Bude mi urcite fungovat signalizace stavu kapaliny?? nerad bych to protahal a pak zjistil ze to moje budiky nepodporujou :-)

Prosim, prosim, poslete mi nekdo ten nemeckej navod na to, jak udelat tu signalizaci diky!! tomina@rete.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz koukam na to kodovani...napada me co vsechno bych musel mit aby mi fungovala kontrolka praskle zarovky?? Mam 11/2000 Elegance a vim urcite ze mi to prasklou zarovku nesignalizuje :-( a jaky vsechny zarovky to kontroluje??

musíš mít jednotku kontroly prasklých vláken

kontroluje brzdovky, parkovačky, koncovy světla, potkávací světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, prosim, poslete mi nekdo ten nemeckej navod na to, jak udelat tu signalizaci diky!! tomina@rete.cz

napiš Krysarovi ten dělá překlady

tak ho popros at ti ten postup co je tu napsán česky přeloží do němčiny

:smich: a pokud to chceš do angličtiny - napiš mě, domluvíme se :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel že je plovák,

jestli jsou to elektrody tak neproměříš

vydělat (je v gumovym kroučku) a očistit elektrody

i když když jsou zaneceny kamenem tak to spíš bude hlásit že tam není kapalina. takže asi bude nejlepší zkontrolovat to kódování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, prosim, poslete mi nekdo ten nemeckej navod na to, jak udelat tu signalizaci diky!! tomina@rete.cz

napiš Krysarovi ten dělá překlady

tak ho popros at ti ten postup co je tu napsán česky přeloží do němčiny

tak ja sa hlasim na slovencinu, ked to budeme mat vo viacerych jazykoch, tak to budeme moct ponuknut skodovke a oni to potom daju do DP alebo do "udelej se sam" :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...