Přejít na obsah

Vvmontovanie budikov


karol 2002

Doporučené příspěvky

Hladal som ale konkretnu odpoved som tu nenasiel....

Potreboval by som poradit ako spravne vymontovat budiky aby po zlozeni vsetko fungovalo.

Vsetko mi je jasne okrem toho ci treba odpojit baterku alebo staci mat len vypnute zapalovnie, nikde som nenasiel konkretnu odpoved, niekto pise ze staci vypnut len zapalovanie a niekto zas ze treba odpojit aj baterku....nemam VAG ani nikto na okolo, takze by som ich nerad nejak zablokoval alebo nejak poskodil a musel by som auto tahat do servisu na odblokovanie.

Takze prosim poradte, ako mam postupovat pri vymontovani a namontovani tak aby vsetko fungovalo, budem menit len podsvitenie.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já baterku pro jistotu odpojil ;)

Takže sundáš plastový kryt nad volantem pod budíkama tahem k sobě. Uchop ho a táhni rovnomwrně na obou stranách k sobě. Pod ním uvidíš dva šrouby typu Torx 20, odmontuj je a vyndej celé budíky trochu ven co to pujde. Drží na dvou konektorech tak ty odpoj.

Pak už zvládneš budíky rozebrat, je to jen práce s plastem ;) Horší budou ručičky...... ale to zvládneš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ked som videl čo urobil jeden čo mi prisposoboval polacke...naštartoval, vytiahol budiky za jazdy ich odpojil (prvy musiš ten na lavo - čierny) a dal tam tie nove... skoro ma otočilo a lahlo..všetko fachčilo ako ma

stači vytiahnuť klúč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
o.k.

dakujem Vsetkym, idem na to :)

Taky ti držím palce, ať to všechno dopadne v poho. Uvažoval jsem o těch stříbrných obroučkách kolem přístrojů, od milotecu, kapalina, benzín, otáčkoměr, tacháč, ale nechtělo se mi do toho, ale stejně to jednou přijde. jsem zvědavej. až jednou nebudu mít o víkendu co dělat, tak ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Lepil jsem ty kroužky známému do Oktávky a vypadá to náhodou vkusně ! :palec2: Lepil sjem mu ale jen kolem otáčkoměru a tachometru. oba jsme se shodli že kolem nádrže a teploty by už toho bylo moc :unsure:

Souhlas, do obrouček TACH a OT du... S ostatnim už je to moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...