Přejít na obsah

budiky


bubi

Doporučené příspěvky

nechapu jak se tam mohla dostat, ale kdyz se mi jednou vratilo auti ze servisu, tak mi pod plexim budiku litala mala muska, takova ta co je v becce u kvasu, asi po tydnu chcipla, ale ted tam lezi to jeji telo a nevim jak s nim ven. jde to nejak sdelat to plexi? asi jo ne, kdyz se meni rucicky apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu jak se tam mohla dostat, ale kdyz se mi jednou vratilo auti ze servisu, tak mi pod plexim budiku litala mala muska, takova ta co je v becce u kvasu, asi po tydnu chcipla, ale ted tam lezi to jeji telo a nevim jak s nim ven. jde to nejak sdelat to plexi? asi jo ne, kdyz se meni rucicky  apod.

A když byla ještě živá, neměl jsi větší spotřebu benzínu? I mouchy mají žízeň. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozebrat budiky:o)!

Tahem k sobe demontovaz plast pod budiky a mezi volantem, pak dolu tva srouby TORX (hvezdicky) a mas budiky venku, pak nejak vytrepat.

Nahodou, nemate nekdo foto palubky bez budiku, rad bych vedel jak to tam vypada nez se pustim do demontaze, mam stejny problem ale ne mucha ale nejaky bordel, tabak atd. ale nemam garaz musim pred barakem, tak bych rad vedel do ceho jdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu jak se tam mohla dostat, ale kdyz se mi jednou vratilo auti ze servisu, tak mi pod plexim budiku litala mala muska, takova ta co je v becce u kvasu, asi po tydnu chcipla, ale ted tam lezi to jeji telo a nevim jak s nim ven. jde to nejak sdelat to plexi? asi jo ne, kdyz se meni rucicky apod.

kamo tak to fakt problem s velkym P :smich:

A ako na to????? Vymen komplet nove budiky. Najlepsie MAXIK lollol

Sorry ale nedalo mi rypnut. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musela sa ti tam nejak sama vzniknúť lebo jak kukam na tie budiky neni tam moc miesta kade...:-)

ale k otazke.

kluč von zo spinačky, odšrobuješ dva šroby odpojiš najprv čierny konektor a potom zeleny, pozor, ma divoky zamok a ten sa rad lame ked nevieš ako nanho.

ked maš budiky von, po bokoch vidiš take zapadky ktore držia zadok a predok s plexi, tie pomaly vypačiš a oddeliš predok s plexi od zadnej časti kde ti ostane doska budikov a vysavaj:-))))

zmontuješ opačnym poradim -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme ve Fáčku za sklem už dvě, ale ne nějaké mini octové, ale normální, klasické...nejdřív tam byla jen jedna, v klidu odešla do věčných lovišť a pak přiletěla další a taky si tam klidně chcípla, asi fakt dobrý místo na chcípnutí

:smich::smich::smich:

ty jsi je nechal umřít - zavolám na tebe ligu na ochranu zvířat :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebyla ta moucha z MB vycvičená aby pomáhala ručičce tachometru, a ty sis pak říkal jak pěkně to akceleruje? :-)

Bohužel ne e, chcípla u palivoměru a druhá u kontrolky mazání:-) :smich:

kontrolku mazání byla naučena zakrývat - ty jsi pak musel jezdit častěji do servisu

a ta druhá ti měla držet ručičku palivoměru a pak jsi si říkal, že to nežere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...