Přejít na obsah

Kontrolka motora 200000km


losllanos1

Doporučené příspěvky

Zdravim .

Po najazdeni 205000km na scale sa tesne pred vymenou rozvodov objavila chyba motora najprv to len blikalo a potom svietilo dokonca v niektorych pripadoch zasvieti aj kontrolka EPC 

V servise mi vymenili rozvody a sviecky a chyba sa po troch dnoch vratila ,auto slo zase do servisu a vymenili separator oleja . Poslali mi fotky ze v hlave je karbonizacia . Tak sa chcem spytat ci je mozne ze taka karbonizacia ako je na fotke moze sposobovat takuto chybu ? Popripade ak niekto vie co by mohol byt problem bol by som rad keby poradil 

9dcfb259-8244-4363-802f-b3449ff04f7c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaseknuta vodna pumpa ale to nie je pretoze je vymenena z rozvodmi a potom hlasi 

Cylinder 3 
          P0303 00 [237] - Misfire Detected

 Cylinder 2 
          P0302 00 [237] - Misfire Detected

 

Misfire Detected -- Fueling Disabled 
          P0363 00 [096]

Random/Multiple Cylinder Misfire Detected 
          P0300 00 [237]

 

Mam podozrenie na cievky a sviecky uz som kupil , Auto je po vymene komplet rozvodov ale tato chyba uz bola pred tym ako sa menili rozvody ,v servise vymenili puzdra neviem coho a aj separator oleja ,nakoniec mi vratili peniaze za separator aj za robotu aj za puzdra pretoze mi povedali ze chybu odstranit nevedia /servis v holandsku / V spanielsku do servisu ist nema zmysel lebo ty tam vyberu co je dobre a daju stare veci . takze si ako vzdy clovek musi poradit sam . Ja si len myslim ze znackovy servis skoda by mal vediet detekovat chybu a aj ju odstranit . No takze tu pripadaju do uvahy len tri veci si myslim ja kedze detekuje chybu zapalovania respektive vynechava zapalovanie . Takze bud su to sviecky alebo cievky na svieckach alebo modul zapalovania . cievky a sviecky mi pridu tento tyzden a po ich vymeme sa uvidi ci to bude pokracovat . 

No neviem .a myslim si ze ta karbonizacia nie je az taka obrovska aby to mohlo robit tym ze nedoviera ventili . Je vsak zaujmave ze ked sa po prvom studenom nastartovani tato chyba vymaze potom auto nastartuje normalne a jazdi tiez normalne az do dalsieho studeneho startu .

Niekedy to vydrzi aj tri styri dni .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...