Přejít na obsah

Park assist


Lizzie

Doporučené příspěvky

Zdar hoši. Mám novou octu IV v nové výbavě fresh. Nevím jestli jsem úplný jelito, ale chtěl jsem si vyzkoušet parkovacího asistenta. Když jedu podél parkovacích míst, tak stisknu tlačítko "P" pro parkovacího asistenta, ale rozsvítí se akorát zadní parkovací kamera a žádné volné místo k parkování mi to ani nenabídne. Dle manuálu mám všechny potřebné asistenty zaplé. Nevíte, čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslela, že to už mají nové octy všechny automaticky. Tak to vypadá, že mám jenom senzory. Protože v manuálu je psáno přesně jako na videu, že tam musí naskočit "P" se symbolem volantu, což mi tam nikdy nenaskočí. Zajímavé ale je, že když jedu třeba 50km/h , zkusím zmáčknout to "P" tak mi vyskočí, že parkovací asistent je dostupný jen při nízké rychlosti. Proto jsem automaticky předpkládala, že ho mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj kedysi na O3 to bolo delene ak si dobre spominam:

- 4 senzory - iba zadok

- 8 senzorov - predok + zadok

- 12 senzorov - predok + zadok + bocne (PLA 2.0)

- 12 senzorov s automatickym parkovanim - predok + zadok + bocne + automaticke parkovanie (PLA 3.0)

 

cize ani bocne senzory nemusia byt zarukou automatickeho parkovania. no tu sa mozem mylit. v kazdom pripade, nie vsetky auta musia mat automaticky aj parkovanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...