Přejít na obsah

Buchot pri vytočení volantu


Abraxas

Doporučené příspěvky

Zdravím, chcel by som sa s vami podeliť o môj problém s rapidkou. 

Mám taký problém , že pri vytočení volantu buď do jednej alebo druhej strany mi niečo buchne pri ľavom kolese(počuť to ako keby aj v celom vozidle, cítiť na pedáloch) Vozidlo bolo v servise. Vymenili mi poloosi , horné uloženie tlmiča a skontrolovali stabilizačné tyče, čapy. Skratka prešli na zdvíháku celý podvozok. Už nevedia čo by to mohlo robiť. Raz mi to robí , potom nie… najhoršie je to na parkovisku, keď to neskutočne buchne. 

Nerad by som dával spraviť náhodné veci , ak to nie je treba. 
 

ak by mal niekto skúsenosti s podobnou situáciou , budem rad, ak sa podelí. Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen v plným rejdu i při částečným?

 

Nechytá ti kolo - pneumatika o blatník/kastli?

Nemáš daný širší kola a gdyž je tlumič s pružinou stlačenej tak to škrká? Třeba gdyž ti kolo najede na nějakej hrb? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloženo (editace)

Nie stačí mi iba trochu pohnúť volantom a už to klepne. 

 

čo sa týka toho blatníku a kolies to nerobí , toto je vyslovene buchot ako keby kov o kov narazil. Pokiaľ jazdím po hrboch nerobí to nič. 
 

zaujimave je , že nie vždy mi to robí, a keď je mokro to pomenej

Editováno: , autor: Abraxas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo dnes menené ešte stabilizačné tyčky , guľové čapy , keďže po zdvihnutí nápravy a spustení sa pri buchote riadne zatriasli. 
 

zistil som , že keď zapriahnem do pravého kolesa ak ho mám zdvihnuté , tak tam cítim vôľu , potom s ním pomykam dopredu a dozadu a pukne mi to niekde v strede kolesa. 
 

myslite že by to mohlo byt ložisko ? 
 

tym pádom by sa mohol prenášať ten zvuk aj na druhu stranu 

Editováno: , autor: Abraxas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...