Přejít na obsah

Únik chladící kapaliny


Doporučené příspěvky

  • Pawouk změnil název na Únik chladící kapaliny
před 3 hodinami, Jakubfaltusemail.cz napsal:

Ahoj, nějakou dobu mi uniká chladici kapalina, ale až teď se. To projevilo a je to vidět, není to přímo v motorovém prostoru ale spíše jako by pod palubkou ze spodu auta,, netušíte co přesně by to mohlo být? 

Fotky zde :https://eu.zonerama.com/Auto7/Album/12296082

Ahoj, toto se mi stávalo vždy na jednom místě v republice. Z ničeho nic jsem měl ráno prázdnou expanzku. Tak jsem doléval a doléval a nakonec přestalo topit vnitřní topení. Radiátor pod palubkou byl totálně zanesený a ten únik byl snad tak malý, že se to okamžitě odpařovalo. Vyměnil jsem radiátor za pár stovek a mám klid....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, adamcerny napsal:

Ahoj, toto se mi stávalo vždy na jednom místě v republice. Z ničeho nic jsem měl ráno prázdnou expanzku. Tak jsem doléval a doléval a nakonec přestalo topit vnitřní topení. Radiátor pod palubkou byl totálně zanesený a ten únik byl snad tak malý, že se to okamžitě odpařovalo. Vyměnil jsem radiátor za pár stovek a mám klid....

Ahoj,, díky to by mohlo být dříve byl přesně ten problém že ani v servisu nepřišli na to kde to teče nic nebylo vidět,, a až ted po cca půl roce je pod autem louže 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...