Přejít na obsah

Nejlevnější nafta, benzín a LPG


Pavel Greiner

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Pokusím se touhle diskuzí dodávat vám všem informace, když takhle jezdím celý den po Praze a okolí kde jsem zatím objevil nejlevnější naftu, benzín a LPG. Nechci aby to vypadalo jako reklama na čerpačky a je mi jedno jaká nafta, benzín a LPG jsou zrovna nejkvalitnější. Samozřejmostí je uvítání dalších příspěvků z celé ČR.Aby jsme nebyli zahlceni hodně větama, tak prosím uvádějte pouze kde a za kolik. Dík a myslím, že to hodně pomůže nám všem.

Tak já začínám: B)

Natural 25,90 Makro Průhonice (s kartou Makra 25,50, zlatá karta 24,90)

Nafta tuším ta samá cena a samé místo

LPG 12,90 Jižní spojka čerpačka Avanti směr Hostivař na Barrandov pouze mezi 17 a 7 hodinou. Jinak 13,90

B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Pokusím se touhle diskuzí dodávat vám všem informace, když takhle jezdím celý den po Praze a okolí kde jsem zatím objevil nejlevnější naftu, benzín a LPG. Nechci aby to vypadalo jako reklama na čerpačky a je mi jedno jaká nafta, benzín a LPG jsou zrovna nejkvalitnější. Samozřejmostí je uvítání dalších příspěvků z celé ČR.Aby jsme nebyli zahlceni hodně větama, tak prosím uvádějte pouze kde a za kolik. Dík a myslím, že to hodně pomůže nám všem.

Tak já začínám: B)

Natural 25,90 Makro Průhonice (s kartou Makra 25,50, zlatá karta 24,90)

Nafta tuším ta samá cena a samé místo

LPG 12,90 Jižní spojka čerpačka Avanti směr Hostivař na Barrandov pouze mezi 17 a 7 hodinou. Jinak 13,90

B)

k pumpě Makro to mám z firmy asi 300 m, ale nějak tam po těch loňských zkušenostech nejezdím. Možná jsou to blbý předsudky, ale jedna výměna vstřiků mi stačila. (pozn. : to nemělo s touto pumpou žádnou přímou souvislost). Jinak mimo Prahu nafta i 25,30 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel Greiner: konkrétně u toho LPG by Tě měla kvalita zatraceně hodně zajímat, problémy na které si zaděláš nekvalitním plynem jsou pěkně nepříjemné a jejich odstranění pořádně drahé <_< Už se o tom tady na fóru v někde sekci o lpg psalo dost.... :angry: Cena není všechno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...