Přejít na obsah

Noťas


TomasB

Doporučené příspěvky

A opět, nová pozice, nový vybavení. Takže, ředitel mně požádal, abych si nanominoval nějakou přenosnou potvoru se kterou bych se mohl kdekoliv připojit na net. Mělo by to být něco solidního, spolehlivého. Případně jestli je k tomu vhodnej nějakej konkrétní typ mobilu, tak šup sem s tím. Já o tom vím úplný hovínko, tak prosím help. Nanominoval mně, protože tomu taky nehoví :D .

V té souvislosti mně napadá, jestli by přes ten noťas šla řešit navigace, abych si zbytečně nenavyšoval cenu auta, ale přesunul to do téhle položky.

Noťas budu používat na cestách, budu v něm pracovat s databází, na kterou se budu chtít připojovat na firemní server, internet, mail, a takový ty klasický pracovní záležitosti....

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by nikdo nic? :huh: Já s tímto nemám žádnou zkušenost, vlastně tohle zařízení nemám rád, je to na mně moc titěrný a hůř se mi s tím manipuluje. Preferuju klasické PC, ale teď to bude nutnost. Tak mi něco kloudného poraďte. Jediný pozitivum je, že budu na netu kdekoliv :D Určitě mi společnými silami něco doporučíte, co mám po svém zaměstnavateli požadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre at nezeru

http://www.alza.cz/notebook-hp-pavilion-dv6134cz-d68889.htm

ale ja bych si za firemni prachy vzal Dell

no to už je lepší -_-:D

Takže dobrá značka je tedy Dell.

Napadá mně snad jediná věc, a to výdrž bakterie. Jak jsou na tom noťasy s výdrží? Koukal jsem, že píšou asi 4hod., což mi nepříjde moc dlouho. Je to standart, nebo jsou i jiné možnosti?

Dá se na tom provozovat navi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre at nezeru

http://www.alza.cz/notebook-hp-pavilion-dv6134cz-d68889.htm

ale ja bych si za firemni prachy vzal Dell

no to už je lepší -_-:D

Takže dobrá značka je tedy Dell.

Napadá mně snad jediná věc, a to výdrž bakterie. Jak jsou na tom noťasy s výdrží? Koukal jsem, že píšou asi 4hod., což mi nepříjde moc dlouho. Je to standart, nebo jsou i jiné možnosti?

Dá se na tom provozovat navi?

mam v praci vse od Dell a notasu asi 40...vse naprosto v poho a to se k tomu obchdaci chovaj jako prasata...dalsi hodne velkej plus je servis od Dellu...nemuzu si absolutne stezovat...

muzes si k tomu koupit navic baterii kterou das misto mechaniky a pak ten notas vydrzi kolem 10 hodin...

ale pocitej ze u Dellu to zaplatis...ale kvalita = vyssi cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asus není sračka pokud nejsi cenově omezenej tak to co Bauí nebo něco podobného.(Acer, HP)

Acer - před časem jsem četl nějakou diskusi na netu, kdy na Acer nadávali, že zku*vili kvalitu a nějak snad se stáhli z čech a nechtěj řešit reklamace, přičemž se reklamace dějí často.

Je něco podstatného na co se při výběru zaměřit? Fakt se v tom nevyznám, maximálně tak velikost paměti a to je tak vše. Technické parametry nejsem schopen posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navi se da provozovat dokoupenim zarizeni pro GPS, nevim jak se to jmenuje, pouzivaji to kluci na kamionech. Hledej na netu, popr. se zeptej u prodejce.

Baterie si muzes volit, vydrz je 4 hodiny, ale pokud treba cucis na filmy, kdyz nedelas veci narocne na stroj tak vice.

Kdyz vyberes drazsi baterie, tak vice vydrzi. V aute existuje adapter do zapalovace.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asus není sračka pokud nejsi cenově omezenej tak to co Bauí nebo něco podobného.(Acer, HP)

Acer - před časem jsem četl nějakou diskusi na netu, kdy na Acer nadávali, že zku*vili kvalitu a nějak snad se stáhli z čech a nechtěj řešit reklamace, přičemž se reklamace dějí často.

Je něco podstatného na co se při výběru zaměřit? Fakt se v tom nevyznám, maximálně tak velikost paměti a to je tak vše. Technické parametry nejsem schopen posoudit.

hodne bych se zajimal o reseni reklamaci...u dellu kdyz si zaplatis neco kolem 4000 Care Pack tak zavolas ze ti treba nefunguje display druhej den prijedou kam reknes a na miste ti tam da novej...proste servis maj spickovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navi se da provozovat dokoupenim zarizeni pro GPS, nevim jak se to jmenuje, pouzivaji to kluci na kamionech. Hledej na netu, popr. se zeptej u prodejce.

Baterie si muzes volit, vydrz je 4 hodiny, ale pokud treba cucis na filmy, kdyz nedelas veci narocne na stroj tak vice.

Kdyz vyberes drazsi baterie, tak vice vydrzi. V aute existuje adapter do zapalovace.

H.

takže se to dá napíchnout na přes zapalovač, to je paráda. To maj všechny nebo jen některý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navi se da provozovat dokoupenim zarizeni pro GPS, nevim jak se to jmenuje, pouzivaji to kluci na kamionech. Hledej na netu, popr. se zeptej u prodejce.

Baterie si muzes volit, vydrz je 4 hodiny, ale pokud treba cucis na filmy, kdyz nedelas veci narocne na stroj tak vice.

Kdyz vyberes drazsi baterie, tak vice vydrzi. V aute existuje adapter do zapalovace.

H.

takže se to dá napíchnout na přes zapalovač, to je paráda. To maj všechny nebo jen některý?

to si musis prikoupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB, kde konkretne delas a co delas? Ze bych ti treba doporucil tu konfiguraci...

H.

Budu dělat mezinárodní obchod s farmaceutickou chemií. Dojednávat prodeje pro farmaceutické firmy, které z toho pak vyrobí léčiva, pak pro různé výzkumné pracoviště, diagnostické pracoviště spešl chemikálie a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...