Přejít na obsah

JEDNOTKA KOMFORTU


olaf

Doporučené příspěvky

zamkni auto a nech si otevřené okénko a za minutu strč ruku do auta a zkus tam trochu zamávat rukou kolem rádia. Když to houkat nebude, tak tam alarm nemáš, když jo, tak bych doporučil mít po ruce klíčky na vypnutí. A nepotřebuješ ani VAG -_-

Jinak pokud to chceš ověřit kabelem, tak si načti komfortku a podívej se do jejího označení. Pokud to začíná 4P nebo 3X, tak alarm nemáš, pokud 4X, 45, CV nebo CQ, tak by tam alarm být měl. Aspoň tak jsem to vyčetl z etky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem to odtipka co jsem od něj kupoval interier a klimatronic.jednotka vyšla na 500 kc,ale byl to takovej balíček a potřeboval se toho zbavit,byli u toho i mozky dveří zámky s vys. klíčem , maxidot zamek zpátečky a to vše stalo 3800 kc i stou jednotkou. kol11 Takže max spokojenost . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem to odtipka co jsem od něj kupoval interier a klimatronic.jednotka vyšla na 500 kc,ale byl to takovej balíček a potřeboval se toho zbavit,byli u toho i mozky dveří zámky s vys. klíčem , maxidot zamek zpátečky a to vše stalo 3800 kc i stou jednotkou. kol11 Takže max spokojenost . :palec2:

Hele a to k ty komfortce musi bejt i maxidot?...z cehoz by u me vyplyvaly i jine budiky. A do toho uz by se mi moc nechtelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...