Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Teda, co je to tady za bordel lol Já sem rozdal modely fábií klukům v práci a pravidelně po obědě pořádáme závody. Vybral sem si nějakej krám, páč už sem 20 korun v mínusu <_<

No jo no, my jsme si odnesli Fabie II 1:73 a cikani Fabie RC 1:10!!! lol

herdek, s těma WRCčkama by se po tý chodbě lítalo mnohem lépe lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, co je to tady za bordel lol Já sem rozdal modely fábií klukům v práci a pravidelně po obědě pořádáme závody. Vybral sem si nějakej krám, páč už sem 20 korun v mínusu <_<

No jo no, my jsme si odnesli Fabie II 1:73 a cikani Fabie RC 1:10!!! lol

herdek, s těma WRCčkama by se po tý chodbě lítalo mnohem lépe lol

Presne tak... :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

oggy,ptal se toho kolegy na to podsvětlení těch budíků?

jak jinak hoši?nějak se to tu vytrácí.

marcel má dobrej nápad chtělo by to nějakou picí akci,na tom sme se ale domlouvali už dřív že to bude bez aut aby se mohlo pít,ale při účasti zde,mám pocit že by nedojeli všechny sací bagry,jen pár zdatných že oggy? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic lidi ... nejak jsem zanevrel z casove tisne :(

OGGY : nevsim sis vcera u VAKu stribrny fabky co kolem tebe profrcela? lol

ALL : Pivo nekdy v nejblizzsi dobe, nebo zase bowling v KAMENAKU??? :rock:

Bowling na Kamenaku neni spatnej napad, takovou myslenku jsme meli na autokine s Mischickou!! Jen co se vrati opozdilci z dovoleny sme rikali,aby byla aspon hojna ucast!! ;) Ted by na to byla asi nejlepsi doba...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic lidi ... nejak jsem zanevrel z casove tisne :(

OGGY : nevsim sis vcera u VAKu stribrny fabky co kolem tebe profrcela? lol

ALL : Pivo nekdy v nejblizzsi dobe, nebo zase bowling v KAMENAKU??? :rock:

Bowling na Kamenaku neni spatnej napad, takovou myslenku jsme meli na autokine s Mischickou!! Jen co se vrati opozdilci z dovoleny sme rikali,aby byla aspon hojna ucast!! ;) Ted by na to byla asi nejlepsi doba...

Mischicka nemůže ..on zese na poslední akci bláznil a tak má domácí vězení a nikam nepojede!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

oggy,ptal se toho kolegy na to podsvětlení těch budíků?

jak jinak hoši?nějak se to tu vytrácí.

marcel má dobrej nápad chtělo by to nějakou picí akci,na tom sme se ale domlouvali už dřív že to bude bez aut aby se mohlo pít,ale při účasti zde,mám pocit že by nedojeli všechny sací bagry,jen pár zdatných že oggy? :D

čeče ten lojza teď posilku nějak flákal. Ale sliboval že dneska jde, tak se ho zeptám. Jináč na pivko bych zašel. Tenhle víkend ale dělám na chalupě střechu. Na pifko jdu 21. a vypadá to zase na velkou akci. Doufám že nepřijdu jako minule s roztrženýma riflema a šlicem pod vokem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic lidi ... nejak jsem zanevrel z casove tisne :(

OGGY : nevsim sis vcera u VAKu stribrny fabky co kolem tebe profrcela? lol

ALL : Pivo nekdy v nejblizzsi dobe, nebo zase bowling v KAMENAKU??? :rock:

Bowling na Kamenaku neni spatnej napad, takovou myslenku jsme meli na autokine s Mischickou!! Jen co se vrati opozdilci z dovoleny sme rikali,aby byla aspon hojna ucast!! ;) Ted by na to byla asi nejlepsi doba...

Jsem i pro pivo i pro Cameňák-tam můžu vzít permice na bowling -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

oggy,ptal se toho kolegy na to podsvětlení těch budíků?

jak jinak hoši?nějak se to tu vytrácí.

marcel má dobrej nápad chtělo by to nějakou picí akci,na tom sme se ale domlouvali už dřív že to bude bez aut aby se mohlo pít,ale při účasti zde,mám pocit že by nedojeli všechny sací bagry,jen pár zdatných že oggy? :D

čeče ten lojza teď posilku nějak flákal. Ale sliboval že dneska jde, tak se ho zeptám. Jináč na pivko bych zašel. Tenhle víkend ale dělám na chalupě střechu. Na pifko jdu 21. a vypadá to zase na velkou akci. Doufám že nepřijdu jako minule s roztrženýma riflema a šlicem pod vokem lol

nojo,zas nehoří

nechceš pomoct s tou střechou?aspon sundat :smich:

na pivko jo,nejlépe do Krajinský že?zase nějaká modřina s podivným tvarem že?no hlavně to ve zdraví přežij :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pivko jo,nejlépe do Krajinský že?zase nějaká modřina s podivným tvarem že?no hlavně to ve zdraví přežij :D

Do Krajinský? Fajne, ale kluci z Vysočiny potřebujou pak někde přespat, a na lavičce venku už to nebude ideál :p

Tak vem vojenskej stan a udelame camp na namesti u kasny!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pivko jo,nejlépe do Krajinský že?zase nějaká modřina s podivným tvarem že?no hlavně to ve zdraví přežij :D

Do Krajinský? Fajne, ale kluci z Vysočiny potřebujou pak někde přespat, a na lavičce venku už to nebude ideál :p

Tak vem vojenskej stan a udelame camp na namesti u kasny!!! :D

Jen nemáme CITY maskovačku,aby jsme ho zamaskovali i s hráškem. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...