Přejít na obsah

Jednotky multif.volantu


cosby

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové potřebuji poradit mám OII předface 2005 nemá nic jen PP

Chci dodat- 1. MAXIDOT (mám)

2. COLUMBUS (mám 5/2011)

3. TEMPOMAT (mám)

4. MF VOLANT (mám včetmě bagu a kabelu je na něm 61872180B A00018C100005971)

5. BT pro tel. (nemám koupím)

6. PODVOLANTOVKU mám 1KO 953549A (předpokládám že k ničemu)

Co vše, jakou podvolantovku popř. co potřebuji a jestly je někdo schopen to dát dohromady okolo Prahy.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je divné to že jsem tam dal kabeláž nejspíš z Fabie nebo tak kde není MF volant jen troubení a stejně to netroubilo, tak jsem z toho trochu jelen, že by to bylo jinak přepojený když je multifunkce ten kroužek pod volantem?:??

pokud si tam měl multifunkční volant, tak to moc divné není, protože troubení jde přes RJ ve volantu a teď to táhneš přímo do podvolantovky, která to neumí zpracovat, tam ti ani kódování nepomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdar panove,

mam tu takovou delikatesu pro odborniky ... Mam O2 09/2008 bez ESP s jednotkou 1K0-953-549-BN - Krouzek Typ 2 ... Neumi MF Volant ... Znamy nekde vyhrabal podvolantovku 1K0-953-549-B ktera umi MF Volant ... ma to vcetne krouzku 1K0-959-653 ( Typ1) a cidla natoceni, jenze tam je jiny typ krouzku ...Otazka zni ... pujde to vymenit pro spravnou funkci MF volantu? Nevadi kdyz se bude vymenovat komplet se starsim typem krouzku namisto novejsiho? Koukal jsem do Etky a tam nepoznam jestli to pujde ... Jde o to jestli u toho starsiho krouzku neni nejake jine uchyceni nebo podobne ...

Neni tam omezeni na typ MF volantu? Chtel bych klasiku predface s ovladanim na telefon...

Jinak kabelaz k MF volantu je predpokladam 1K0 971 584 C ze?

Jo jeste, koukali jsme na ten krouzek a jde s nim otacet jen cca 90 stupnu na kazdou stranu ... nemelo by vice ?

Diky moc za info a hezky den.

DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusit to mozete, ale podla mna to nepojde, naco si to komplikujes kup spravnu podvolantovku, ten kablik co si napisal a volant....a bude ti chodit vsetko OK, kruzok nechaj na pokoji, najlepsie je to rozoberat v priamej polohe, sam sa zaaretuje a ide tocit az potom ked sa tu spravne posklada nazad

Editováno: , autor: dream7000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

nechal jsem si dávat MF volant (O2 face r.v. 2010) s podvolant jednotkou 1K0953549 CF. V servisu jim to pořád hází chybu "Řídící jednotka servořízení -J500" neplatný signál.

Prý mám špatnou jednotku, potřebuji "CH". Šlo by to nějak "obejít" a vyřešit tu chybu. Prý ta chyba nemá na nic vliv. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

předchozí příspěvek je kopie tohoto http://wiki.ross-tech.com/index.php/Cruise...trofitting_(1K)

případně lze přidat ještě

Jednotky podporující MF volant :1K0-953-549-G, 1K0-953-549-AG, 1K0-953-549-AK, 1K0-953-549-AL, 1K0-953-549-BD, 1K0-953-549-BK, 1K0-953-549-B, 1K0-953-549-D, 1K0-953-549-AM

JJednotky nepodporující MF volant: 1K0-953-549-F, 1K0-953-549-AF, 1K0-953-549-AP, 1K0-953-549-AQ, 1K0-953-549-BC, 1K0-953-549-A

Konecne sa mi podarilo zohnat MF volant na O2 predfl aj s RJ.

RJ ma index AG, viete mi pomoct zistit, ci mi bude vsetko fungovat ako ma? PP, tempomat atd.

Dakujem!

Editováno: , autor: 11Petuldo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Dobrý den, chci se zeptat mám O2 1,9 TDi r.v.2006, která má podvolantovou jednotku 1K0-953-549-AF. Ta by podle toho co jsem se dozvěděl zde na foru, měla umět tempomat a pal. pc. Jenže, když jsem namontoval páčku s tempomatem(koupena přes net jako originál) a přes vag aktivoval tempomat, tak tempomat stále nejde. Můžete mi někdo poradit, co jsem ještě neudělal popřípadě kde by mohla být chyba? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...