Přejít na obsah

Fábie "FIT"


Petris

Doporučené příspěvky

A už mi modi odstraňte pls konečně někdo to varování z profilu, mám pocit, že jsem jediný, kdo to má  :angry:

Mám dojem, že to varování tam mají všichni a každý vidí jen své vlastní B) .

Mello je trochu mimo, má varování 0%, tak nevím co odstraňovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to při pátečním večeru shrnu:

1) Díky Petrisovi za zjištění nabídky u Škoda-Auto a virtuálně ho plácám po zádech za dobře odvedenou práci.

2) Díky bodu 1) může být i Kláca spokojen, neboť mluvím k tématu

3) Rychlost Fábie HTP je prý 200 km/h (neofic), takže pro Mavericka menší dovysvětlení... podle mě, auto jezdící přes 200 km/h si RS styl zaslouží. Nebo se pletu ? A je jenom dobře, že Škodovka na HTP ty nárazníky nabízí, neboť je nemusíte různě shánět a pak lakovat a pak nechytíte barvu a zase je brousíte a pak lakujete a vztekáte se u toho.

4) Toto forum beru ještě stále jako demokratické. A i přesto si vážím práce adminů, kteří nás stále nabádají, abychom mluvili k tématu.

5) A konečně k tématu - stejně pravda bude asi ta, že forma na RS nárazníky je v dobrém stavu a pár tisíc zdvihů navíc ještě zvládne (a formy na obyčejné přední nárazníky už pomalu dobíhají), tak proč formu na RS nárazník nevyužít na 100% a navíc na tom vydělat ještě pár kaček ? A nezapomeňte, že před marketingem Škodovky smekám. Ale to je debata zase již na jiné téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmarjá, tak dávají na non RS Fabie bodykit FRS. No a co?Kolik už jich takhle jezdí, kdy si to majitelé namontili svépomocí? Fakt mám strach, že teďka budete na každém rohu potkávat HTP s vizáží FRS!

Doteď jsem myslel, že 96KW FRS jezdí na naftu, ale jak tak koukám, tak asi na plasty... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na inom nemenovanom fore sa to strhlo tak ze dufam tu to nehrozi.

k teme mne je jedno ci bude mat HTP naraznik rs alebo rs naraznik s HTP. kolko tu jazdi fabii votunenych stitok dole ale zvuk prezradi :) ked sa to paci majitelovi tak preco nie. ja nemam aleriu na to ze HTP je ala prevedenie rs a nahodou niekoho predbehne. ano niektori ludia maju tento komplex to som si uz vsimol :) ja mam skusenosti nie prave s komplexom majitelov HTP ale octavia SDI :)

p.s.: brat to iba ako moj pohlad, tymto sa nechcem dotknut nikoho a ani ziadnej motorizacie -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3) Rychlost Fábie HTP je prý 200 km/h (neofic), takže pro Mavericka menší dovysvětlení... podle mě, auto jezdící přes 200 km/h si RS styl zaslouží. Nebo se pletu ? A je jenom dobře, že Škodovka na HTP ty nárazníky nabízí, neboť je nemusíte různě shánět a pak lakovat a pak nechytíte barvu a zase je brousíte a pak lakujete a vztekáte se u toho.

co mas furt s tema 200 za hodinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to při pátečním večeru shrnu:

1) Díky Petrisovi za zjištění nabídky u Škoda-Auto a virtuálně ho plácám po zádech za dobře odvedenou práci.

2) Díky bodu 1) může být i Kláca spokojen, neboť mluvím k tématu

3) Rychlost Fábie HTP je prý 200 km/h (neofic), takže pro Mavericka menší dovysvětlení... podle mě, auto jezdící přes 200 km/h si RS styl zaslouží. Nebo se pletu ? A je jenom dobře, že Škodovka na HTP ty nárazníky nabízí, neboť je nemusíte různě shánět a pak lakovat a pak nechytíte barvu a zase je brousíte a pak lakujete a vztekáte se u toho.

4) Toto forum beru ještě stále jako demokratické. A i přesto si vážím práce adminů, kteří nás stále nabádají, abychom mluvili k tématu.

5) A konečně k tématu - stejně pravda bude asi ta, že forma na RS nárazníky je v dobrém stavu a pár tisíc zdvihů navíc ještě zvládne (a formy na obyčejné přední nárazníky už pomalu dobíhají), tak proč formu na RS nárazník nevyužít na 100% a navíc na tom vydělat ještě pár kaček ? A nezapomeňte, že před marketingem Škodovky smekám. Ale to je debata zase již na jiné téma.

furt nechápu co tim chceš říct :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...