Přejít na obsah

Elektrický sporák


brunoos

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit ve výběru elektrického sporáku na vaření. Mělo by se jednat o čtyřplotinkový elektrický sporák s troubou na pečení.

Nevim jestli existuji nějaké různe typy plotinek, troub, vůbec nemam představu od jakeho výrobce.

Piště zkušenosti a poznatky, zdřejmě od manželek ;) .

dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to čeká, páč nemám k dispozici plyn, půjdu do elektriky. Už jsem se na něco díval a když už, tak aby to aspoň vypadalo pěkně, takže sklokeramika vestavěná, počítám cca 10 až 12000 +ta skříňka, ale hlavně energetická třída A. Bude to hezky vypadat a slečna bude mít lepší umývání sporáku, takže i z praktické stránky se mi to líbí ... B) Co se týče značky, už jsem slyšel pár ohlasů, že tahle značka nee, ta jo, ale moc na to nedám, v této kategorii je to spíš o designu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš přístup k plynu, určitě bych spíše volil plynový vršek a horkovzdušnou el. troubu. Nevím proč, ale ke sklokeramice mám dosud nedůvěru. Podle mě se na té sklokeramice, ať je sebekvalitnější, po čase, kdy po ní šudlám hrncema a pánvema, musí vytvořit rýhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš přístup k plynu, určitě bych spíše volil plynový vršek a horkovzdušnou el. troubu. Nevím proč, ale ke sklokeramice mám dosud nedůvěru. Podle mě se na té sklokeramice, ať je sebekvalitnější, po čase, kdy po ní šudlám hrncema a pánvema, musí vytvořit rýhy.

Když pišu že elektrický sporák tak asi k plynu nemam přistup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite davam prednost sklokeramice. Mam uz druhou desku, prvni byla jen dvouplotynka neznackova, ale chodila dobre. Mel jsem ji 8 let a o skrabancich nevim nic, samozrejme se ti usmudla ale to se ti usmudla vsechno, musis to pravidelne mejt a nejlip spesl pripravkem na sklokeramicky desky a pokazdy je jak nova. Ted mam Electrolux 4 plotny samostatna s dotykovym ovladanim a je sjupr. Kupoval jsem to tady: www.elme.cz

No a jestli mas moznost a prostredky tak jdi urcite do samostatny vestavny trouby, je to daleko praktictejsi kdyz ji flaknes do vyssi skrinky, nemusis se sklanet a deti ti ji taky neotevrou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...