Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Dnes se mi podařilo vyřešit problém s nezobrazenými kontakty upgradem ROM telefonu!

Všechny kontakty se bez problému načetly.

Radost mám jako malý kluk.

Oficiální ROM pro telefony HTC se dají po zadání S/N mobilu stáhnout tady: http://www.htc.com/europe/support.aspx

Telefon : HTC Touch Cruise původní ROM 1.25.405.1 upgradována na nejvyšší oficiální 3.13.405.0. WWE

BTHF : 5N0.035.730.B SW8502

Navi : 3T0.035.680 SW 2684 (modifikace pro OII předFL + SW odblok obrazu za jízdy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, zkousel uz nekdy ty mapy "v6" nebo "v6.1" od vw/škodovky? ma smysl to stahovat, pokud ted aktualne pouzivam bmw mapy 2009-2?

resp. nema uz nekdo "smichane" bmw mapy 2010-2 do vw struktury? please :)

tak si odpovim sam ... mapovy podklady jsou v podstate stejne (co ostatne cekat, kdyz oboji je q4/2008), ale oproti bmw "kompilaci" je tam par drobnosti navrh ... funkcni topo mapa, hlasova navigace vyslovuje i jmena mest na znackach, zobrazuje to "razeni do pruhu", a koretkne funguje hlasove ovladani (a tady me docela prekvapila presnost .... )

tak snad brzy bude nejaka v7 ci v8, ktera bude zalozena na novejsich datech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa chova RNS510 v starsom aute s CAN 1.6? Neda sa zapnut, nezobrazuje sa na maxidote, nejde zvuk, ci? Najma to ci nejde zvuka ma zaujima. Zatial som instaloval 2 ks len do aut s Can 2.0 (Touareg a Touran) a to samozrejme nebol problem. Chcem to hodit do svojho starsieho Tourana 2004.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová GSM jednotka ve spolupráci s Columbusem. Fakt žůžo.

Umí A2DP audiostreaming, připojení je možné zvolit přes rSAP nebo jako u GSMII přes HSP, a asi největší bomba - SMS na Columbusu!

Bohužel nejde s předface maxidotem v OII :(

Fotky jsou ze Superbu II

post-10351-1267392808,5126_thumb.jpg post-10351-1267392815,4109_thumb.jpg

post-10351-1267392837,5725_thumb.jpg post-10351-1267392828,9645_thumb.jpg

post-10351-1267392821,8908_thumb.jpg post-10351-1267392846,9035_thumb.jpg

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pin je pořád stejný.ty ho neznáš??Pokud jsi ze Severní Moravy,stav se,ti ho povím a je to

No to jsem si myslel, ale v servisu tvrdili ze pin se generuje pokazde novy....koukam ze vedi kulovy. No prave ze nejsem z moravy.

Me puvodni navi ukradli, takze novou mi davali v servisu. Docela drsny ze na to staci paklic a ses v aute bez poskozeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne, ze nyni prodavane Columbusy maji online PIN? Nevi o tom nekdo? Kdyz jsem chtel po servisu pin, bylo mi receno, ze nyni vse probiha online se skodovkou - cili po odpojeni napajeni vzdy do servisu?!

ty zmrde ani se tu neptej na PIN!!! Prodal mi zmrd nefukční navi a pak neodpovídal na sms, nezvedal telefony!!! tak bacha na něho!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJTE

prosiiiim o radu

tak som konecne kupil kupil columba do svojej rsky II a vymenil audience

a tu nastal problem kupil som len navi bez anten a pod. do audiencii isle 2 konektory na antenu tu idu tiez 2 ale neviem ich tam vopchat lebo su tak pri sebe ze ich tam nestrcim

tazko som tam dostal aspon antenu aby mi hralo aspon radio neviem na co je ta druha asi na hf sadu,neviem ale to by nebol az taky problem az na to ze teray mi radio na navi dost rusi vypadava,pred tym na audiencii som tento problem vobec nemal

co sa tyka GPS anteny tak tam by som si kupil interierovu a pokoj a este nezobrazuje sa mi mt na columbovi iba pocujem ton ako sa prihlasi alebo odhlasi cez bt a neaky mali telefonik ale nic viac ked stlacim tlacidlo phone tak mi iba vypne zvuk.

a tiez cuvacie senzory iba zvuk nic ine ziadne auticko ani ukazovatel vzdialenosti.v skodovke mi dali tento papier a ze vraj namiesto tej druhej anteny musim dokupit antenu kabel a neaky impedancny menic ci ci ale na obrazku su dva a ani oni mi nevedeli

povedali na co to je a ktory a ci potrebujem abidva a tak pod.a ked som zratal kolko chcu za antenu,prut,kabel ten menic a este montaz tak to bolo viac ako som dal na columba,sadol som na zadok.

prosim pomozte.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...