Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

takže k tomu když chci založit nový adresář/např:radary/:

stálo ně to tejden času a pár dvd

ediuju to v WV

pak si otevřu upravenou verzi a koukam na ty soubory a adresáře /hlavně/ musí být i vsekci seat a Škoda

ty které tam nejso se tam musí překopírovat

/oni se tam soubory kopírují automaticky ,ale adresáře ne/

důležité jak psal Harley1006,kterému děkuji za krásnou práci:Ikony si otevřete v programu malování a dejte uložit jako a cílový formát bude PNG - při uložení dejte pozor ať v názvu ikony nejsou prázdná políčka háčky a ani čárky, jinak se vám ikona nezobrazí později na display navigace a celá práce je tak nějak odvedená na 50%

pálil sem to 4X a OK míň mě to nejde

lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže k tomu když chci založit nový adresář/např:radary/:

stálo ně to tejden času a pár dvd

ediuju to v WV

pak si otevřu upravenou verzi a koukam na ty soubory a adresáře /hlavně/ musí být i vsekci seat a Škoda

ty které tam nejso se tam musí překopírovat

/oni se tam soubory kopírují automaticky ,ale adresáře ne/

důležité jak psal Harley1006,kterému děkuji za krásnou práci:Ikony si otevřete v programu malování a dejte uložit jako a cílový formát bude PNG - při uložení dejte pozor ať v názvu ikony nejsou prázdná políčka háčky a ani čárky, jinak se vám ikona nezobrazí později na display navigace a celá práce je tak nějak odvedená na 50%

pálil sem to 4X a OK míň mě to nejde

lollollol

Editovat ve VW to nemusis staci jen v te kategorii, ktera odpovida tvemu autu. RNS detekuje v jakem aute je sama. Jinak ty PNG soubory by meli byt 34x39/32bit-colour-depth jinak to obcas blbne.

V jednom z predchozich prispevku jsem daval link na rapidshare, kde jsou pripravene soubory pro radary a dalsi POI CZ/SK pro EE mapu V3, vcetne ikonek, staci jen nakopirovat do ISO a zmenit dvd label + cdrom.toc)

Pokud nemate EE V3 a pristup k download v tomto foru tak jsem to videl valet se v torrentech http://www.fulldls.com/download-others-121...8_EE_V3.torrent

Co se palici rychlosti tyce, pokud nemate zaprasenou mechaniku v RNS tak na DVD+R vyzkouseno i na 16x.

A pro ty co neveri - Definitivne nelze mit dvoje mapy na HDD.

Neni tu nekdo kdo uz zkousel RNS OS pustit ve virtualni masine na PC a hrabat se v tom ?

Ten Navigon SW v tom umi posilat totiz alerty k POI, ale milej Siemens na to nereguje, takze se to bude muset pri-ohnout.....

PS: Od pristiho tydne bude dodelanej SW i pro VW (za nejake drobne) kterej za vas bude predelavat navi DVD (take pro BMW, MINI, AUDI atd. vse v jednom) vcetne konverze ikonek, meneni DVD label a paleni. PIMP-MY-NAV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Editovat ve VW to nemusis staci jen v te kategorii, ktera odpovida tvemu autu. RNS detekuje v jakem aute je sama. Jinak ty PNG soubory by meli byt 34x39/32bit-colour-depth jinak to obcas blbne.

V jednom z predchozich prispevku jsem daval link na rapidshare, kde jsou pripravene soubory pro radary a dalsi POI CZ/SK pro EE mapu V3, vcetne ikonek, staci jen nakopirovat do ISO a zmenit dvd label + cdrom.toc)

Pokud nemate EE V3 a pristup k download v tomto foru tak jsem to videl valet se v torrentech http://www.fulldls.com/download-others-121...8_EE_V3.torrent

Co se palici rychlosti tyce, pokud nemate zaprasenou mechaniku v RNS tak na DVD+R vyzkouseno i na 16x.

A pro ty co neveri - Definitivne nelze mit dvoje mapy na HDD.

Neni tu nekdo kdo uz zkousel RNS OS pustit ve virtualni masine na PC a hrabat se v tom ?

Ten Navigon SW v tom umi posilat totiz alerty k POI, ale milej Siemens na to nereguje, takze se to bude muset pri-ohnout.....

PS: Od pristiho tydne bude dodelanej SW i pro VW (za nejake drobne) kterej za vas bude predelavat navi DVD (take pro BMW, MINI, AUDI atd. vse v jednom) vcetne konverze ikonek, meneni DVD label a paleni. PIMP-MY-NAV

ty asi nechápeš proč sem to psal a editace ve WV byl příklad

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro to:No a povedlo se ti to přidat jako root-group, nebo jako součást existující skupiny ?

Mám totiž zkušenost, jak z POI inspektora tak při ruční editaci, že root-group pak nezobrazuje ikony na mapě, ale pokud to dáš vnořené např. do skupiny DOPRAVA tak pak OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro to:No a povedlo se ti to přidat jako root-group, nebo jako součást existující skupiny ?

Mám totiž zkušenost, jak z POI inspektora tak při ruční editaci, že root-group pak nezobrazuje ikony na mapě, ale pokud to dáš vnořené např. do skupiny DOPRAVA tak pak OK.

No ja jsem to delal ruco, pomoci POI Inspektora i pomoci PIMP-MY-NAV - a Groups se daji udelat funkcni vzdy, ovsem ruco je to pakarna a pomoci Inspektora jsem musel LSC soubory jeste vycistit od ruzneho marastu (blbe to seskupuje v LSC souborech a do INFO25.LSC to pise bludy s odkazama na nesmislne PNG).

Jo a poinspektor to neumel v rootu ze dvou duvodu 1) Neumi konvertovat spatnej format obrazku automaticky - na root musis mit opravdu 34x39 ikonu a 2)musis v odkazu udelat spravnou icon-size G508-G524-S017/ICONS/ to Sxxx ma svuj vyznam ;-)

Pokud chcete udelat ruco spravne Grupu do rootu, stahnete si z rapidshare ty soubory co jsem tam poslal (viz. predchozi prispevky) a juknete jak to je udelane v CZE.LSC

Jedine co nefunguje je udelat samotne POI do rootu.

Hele nesledujete, ze obcas symbol kolony a upozorneni "Pozor omezení provozu" pri jizde na dalnici, prijde pro opacny smer ? Asi obcas nesedej TMC informace.

Editováno: , autor: Pavel_R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si myslel .ale proč tam cpou 10GB na mapy toť otázka ;)

No ono totiz pri kopirovani nove mapy az do korektniho dokonceni zustava ta puvodni na HDD take a teoreticky je mozne ze jednou bude mit mapa treba i 4.7GB (az dokreslej celou silnicni sit a udelaj poradnou POI DB), WE uz nyni ma pres 3.5GB. Takze 4.7 + 4.7....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on se dava do Supa (novyho) i do ostatnich koncernovych aut. Tuner je analogovej i digitalni. Mam i cisla dilu pod kterym se prodava (AUDI, SKODA,VW) ale stoji asi 30tis. Kc (jenze urcite jeste bez kabelu). No a jeden nejmenovany prekupnik je prodava za 15tis Kc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...