Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ještě dotaz, neuměl by jste někdo zprovoznit MF volant s Columbusem ?? Jde mi pouze ovládání hlasitosti, jinak nic. Mám vyměněnou podvolantovou jednotku za tu co umí Columbus, jen to neumí nakodovat, není tam někde háček ?? Pokud jsem nechal jak bylo s tou starou a novou tak fungovalo i mute a páčka pod volantem s kterou šlo měnit skladby atd. Pak nakodovali Columbus + podvolantovku a krom hlasitosti nejde nic !!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo melo by to jit, obzvlast u ty Sup verze. :) Neco takovyho uz tady delal clen martinrs na passatu. viz. ZDE

Brouzdám a najednou koukám má práce :-)))

jj je to externě krmené majitel chtěl dvě dvd z důvodu aby si děti vzadu pustili něco jinédo na bezdrátové sluchátka a ve předu zase šlo cokoliv ado repro.....

problem použít s RNS výstup do přídavných Monitorů je ale snad se vyřeší......Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus,

nekdo mi psal SZ a omylem jsem smazal...

Dotycny chtel soubory s definicema POI pro pridani radaru do mapy. Takze je to tady, pripravoval jsem na East Europe V3 DVD (prolinkovano pro VW, SKODA i SEAT): RAPIDSHARE-DOWNLOAD

Rozbalit a soubory nahrat do stejnych adresaru v ISOIMAGE tedy CZE do CZE atd.

Nezapomenout zmenit label isoimage napr. CD_6348 na CD_6349 a tu samou zmenu udelat do cdrom.toc (v root adresari dvd) jinak se ti neobjevi vyzva ke kopirovani na HDD.....

post-11056-1219169924_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...