Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Bud mas moznost to editovat rucne tak jako to popisujou na webu pro BMW (nekde tu je link) nebo vydrz, jsem ve spojeni s autorem programu PIMP-MY-NAV (www.pimp-my-nav.com), testujeme mutaci pro RNS510. Uz snad brzo dochytame mouchy a bude k dispozici.

Ovsem bude to mit dva hacky :

1] Pri kazdem pridani POI bude treba vypalit novou DVD placku a nahrat celou mapu do RNS

2] Autor za to chce asi 40USD a pokud se neobjevi crack na webu tak piratskou kopii nema smysl stahovat, nebot reg-key je generovan na pozadani na zaklade ID CPU konkretniho pocitace. Me to autor poskytne za pomoc s pri-ohnutim na RNS a cz mutaci.

Zkusim, az to uvolnime, nejak dohodnout nejakou ulevu pro skodahome.....

post-11056-1216664236_thumb.jpg

post-11056-1216664260_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud mas moznost to editovat rucne tak jako to popisujou na webu pro BMW (nekde tu je link) nebo vydrz, jsem ve spojeni s autorem programu PIMP-MY-NAV (www.pimp-my-nav.com), testujeme mutaci pro RNS510. Uz snad brzo dochytame mouchy a bude k dispozici.

Ovsem bude to mit dva hacky :

1] Pri kazdem pridani POI bude treba vypalit novou DVD placku a nahrat celou mapu do RNS

2] Autor za to chce asi 40USD a pokud se neobjevi crack na webu tak piratskou kopii nema smysl stahovat, nebot reg-key je generovan na pozadani na zaklade ID CPU konkretniho pocitace. Me to autor poskytne za pomoc s pri-ohnutim na RNS a cz mutaci.

Zkusim, az to uvolnime, nejak dohodnout nejakou ulevu pro skodahome.....

post-11056-1216664236_thumb.jpg

post-11056-1216664260_thumb.jpg

Tak už se mi tam své POI povedlo nacpat. Stálo to trochu nervů, pár DVD a spoustu času. Použil jsem rns510.poi.inspector.v2.5 a trochu ruční úpravy. Mám tem teď radary, hrady, zámky, zříceniny, policejní stanice, pošty, McDonalds :-)

Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se mi tam své POI povedlo nacpat. Stálo to trochu nervů, pár DVD a spoustu času. Použil jsem rns510.poi.inspector.v2.5 a trochu ruční úpravy. Mám tem teď radary, hrady, zámky, zříceniny, policejní stanice, pošty, McDonalds :-)

Standa

Ahoj, tak to je dobra zprava. Napis aspon strucnej postup. Ten programek mam taky, ale zatim jsem to moc nevykoumal. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo nahodu proc kdyz mam RNS-510 verzi Skoda auto a mapu Skoda auto prosc v autoradiu vidim pouze WV servisy a pouze Nemecke banky atd. Muze to byt zpusobeno tim ze prvni mapu mi do radia vlozili WV a pak uz se to vlece? Jesli jo ztak jak udelat reset ,klasicky tady znamz nepomaha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo nahodu proc kdyz mam RNS-510 verzi Skoda auto a mapu Skoda auto prosc v autoradiu vidim pouze WV servisy a pouze Nemecke banky atd. Muze to byt zpusobeno tim ze prvni mapu mi do radia vlozili WV a pak uz se to vlece? Jesli jo ztak jak udelat reset ,klasicky tady znamz nepomaha?

mas origo mapu nebo nakou palenku .jestli mas origo tak ji musis dat nahrat na hdd a pak by to mnelo byt ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo nahodu proc kdyz mam RNS-510 verzi Skoda auto a mapu Skoda auto prosc v autoradiu vidim pouze WV servisy a pouze Nemecke banky atd. Muze to byt zpusobeno tim ze prvni mapu mi do radia vlozili WV a pak uz se to vlece? Jesli jo ztak jak udelat reset ,klasicky tady znamz nepomaha?

Máš tam nahranou mapu pro VW - Trinax.Jsou identické až na ty ikonky servisů atd.Přehraj to novou verzí mapy pro škodu - columbus a jeto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tam nahranou mapu pro VW - Trinax.Jsou identické až na ty ikonky servisů atd.Přehraj to novou verzí mapy pro škodu - columbus a jeto. ;)

To si nemslim. Mel jsem uplne stejne navigace a jednu a tu samou mapu. A na jedne se zobrazuji skoda servisy a na druhe VW servisy. V adresarich tech map jsou vsechny varianty (SKODA,VW,SEAT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se mi tam své POI povedlo nacpat. Stálo to trochu nervů, pár DVD a spoustu času. Použil jsem rns510.poi.inspector.v2.5 a trochu ruční úpravy. Mám tem teď radary, hrady, zámky, zříceniny, policejní stanice, pošty, McDonalds :-)

Standa

Použil jsem stejný program a mám tam body zájmů už také !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty samé co Standa + vše to co se mi hodilo ze stránek tady a pak jen nabastlit dohromady, vypálit a nahrát do Navigace a jede to !!!!!!! V případě zájmu se pokusím sesmolit návod jak na to a někam ho umístím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...