Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

musim....

Zkurveny GPRS, zasrane pomaly, zasrane drahy a jiny poskytovatele maj v pici. Jina moznost tady neni, do prdele.

Proc neukazu smajliky? Protoze, nez bych je nacetl, tak se z toho poseru. Ty, co bydlej v malo obydleny oblasti jsou kokoti, kteryma se neni treba zatezovat. Kdyz vemu notase jinam, pripojim pres wifi a jede to, ale tady maj vsichni v poradny pici, jebaci!!!

Ty vole, ani to mi nepomohlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Skurvená česká pošta. Celý dopoledne čekám na balík jak píča. A když jdu zkontrolovat zchránku zjistím, že mi ty kundy hodily lístek do schránky a na balík se vysrali takže si pro něm budu muset zajít kurva. Už minule jsem je zjebal, proč my nedoručují balíky, když za to chtěj takový kurevský prachy píča na to že prej není možný že určo zvonila a nebyl jsem doma . Celej den na to čekám takže ta kurva líná zase nezvonila a vysrala se na to :aggressive: Se těšim na to jak debil kurva

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajebanej TATRAMAT, který hovado vymyslelo už 2 změnu uchycení během 5 let, to snad neni vůbec normální, když si koupim nástupnickej typ, tak čekám, že sedna jak prdel na hrnec a voho kulový hov** trubky krátký, jiná rozteč, jiný odstup od zdi, kurva, bych do toho jebnul :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi pomalu jo, budík mi začal kdákat v 6:41, ale procitnul jsem až v 7:50 a 8:15 jsem byl už v práci... docela sranda a samozřejmě všichni v kanceláři chichichi... páč jsem se nechal zase unést... a v 9 už jsem jel supem :feve:

vrahu, ;) , no, zápisný máš za sebou, příští rok bude greenmann někdo jiný, před večírkem i po něm :kuk::ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jakou mám smůlu...

Vždycky jsem si zakládal na tom, aby auto bylo cajk... Plno dílů měnim preventivně, starám se jak můžu a stejně je to naprd...

Na konci listopadu jedna paní nedávala pozor a nedala mi přednost... prásk... dveře a práh řidiče KO... ještě že jsem si ji všiml já a ono aspon nabořila do již stojícího auta... řešení výměna dveří a prahu, žádná stolice netřeba, no aspon že tak...

7.12. zastavim za autem na přechodu, ale ten za mnou ne... BUCH!! A měl jsme ho v nárazníku... Až dodatečně jsem zjistil, že to odsxal parkovací asistent, kdy se část el. instalace rozdrtila jak se nárazník dotkl výztuhy a jedno čidlo je pryč... prostě vypadlo atd... Daewoo ale dopadlo podstatně hůř teda...

no a nadovršení všeho mi to někdo včera nabral na parkáči... A to jsem naschvál zaparkoval až mimo ty nejvíc narvaný auta... a je to napdr... Šlic na zadním blatníku, promášklina cca 6 cm :(

Asi je to auto magnet na nehody... Ale 2 roky žádnou nehodu nepřitáhlo.

Ani při jedné nehodě se nikomu nic nestalo a až na auto je to v pohodě. Všechno je z povinného ručení (až na ten poslední šlic), ale auto už je bořené, dá se to zjistit a nikoho nebude při koupi zajímat, že se měnily jen dveře a žádné rovnání na stolici nic... A je s tim lítání a je to prostě nepříjemné a žere to čas, kterého nemám zrovna nazbyt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si musim taky ulevit... :aggressive: .Včera po nákupech vánočních dárků,mi při nastupování do vozu,tak jak už je pomalu pravidlem,vypadly věci co sem držel

 v ruce na podlahu.Bohužel nebyly to mince jako obvykle,ale cigarety a zapalovač.

Cigarety normálně na podlahu,ale zapalovač(klasický plastový tak jak ho všichni z

náme) zapadl přesně do kolejničky spolujezdcovy sedačky.Jeho rozměr je tak idealn

í,že na šířku pasuje přesně dovnitř a na délku se zarazil o šroub držící kolejnici k podlaze a samotnou sedačku.Protože mě strašně pobyt zapalovače ve špatném místě znervozňoval a navic se hlasila kuřácká závislost,rozhod sem se ho vyndat.Prstama sem se tam nevešel,klíčema vydloubnout taky nešel,dostal sem už značně nervozní onen spásnej nápad a to:posunout sedačku směrem dopředu a tím jako posunout zapalovač nadosah.No a pak se to stalo.. :feve: ,nejen,že se neposunul,ale navíc se pěkně a to dost zarazil pod sedačku... :p Poté sem usoudil,že ten den už žádné skvělé nápady realizovat nebudu a s vidinou rozebíraní sedačky,počkam na zítřek,jak se říká moudřejší večera.No a dnes sem k tomu zaleh a pomocí zahnutého šroubu jsem ho normálně vydloubnul.Z toho pline nedělat ukvapený rozhodnutí a raději pokud to jde počkat na druhy den(nebo

 pořídit jiny zapalovač).... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si musim taky ulevit... :aggressive: .Včera po nákupech vánočních dárků,mi při nastupování do vozu,tak jak už je pomalu pravidlem,vypadly věci co sem držel

 v ruce na podlahu.Bohužel nebyly to mince jako obvykle,ale cigarety a zapalovač

.

Cigarety normálně na podlahu,ale zapalovač(klasický plastový tak jak ho všichni 

z

náme) zapadl přesně do kolejničky spolujezdcovy sedačky.Jeho rozměr je tak ideal

n

í,že na šířku pasuje přesně dovnitř a na délku se zarazil o šroub držící kolejnici k podlaze a samotnou sedačku.Protože mě strašně pobyt zapalovače ve špatném místě znervozňoval a navic se hlasila kuřácká závislost,rozhod sem se ho vyndat.Prstama sem se tam nevešel,klíčema vydloubnout taky nešel,dostal sem už značně nervozní onen spásnej nápad a to:posunout sedačku směrem dopředu a tím jako posunout zapalovač nadosah.No a pak se to stalo.. :feve: ,nejen,že se neposunul,ale navíc se pěkně a to dost zarazil pod sedačku... :p Poté sem usoudil,že ten den už žádné skvělé nápady realizovat nebudu a s vidinou rozebíraní sedačky,počkam na zítřek,jak se říká moudřejší večera.No a dnes sem k tomu zaleh a pomocí zahnutého šroubu jsem ho normálně vydloubnul.Z toho pline nedělat ukvapený rozhodnutí a raději pokud to jde počkat na druhy den(nebo

 pořídit jiny zapalovač).... :palec2:

moc se omlouvam, ale strasne me to pobavilo, promin a dekuju :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojím se kór dnes když není nezaměstnanost, jen mě opravdu nasral styl a že to je týden před vánocema. V pátek pořádá vánoční koncert mám pozvánku pro dva tak přemýšlím, že bych vzal jeho exmilenku a šel se podívat, ať má taky hezký vánoce.

Tak pokud je to takovej zmrd co si napsal, tak mi to pride jako idealni napad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku*va do pi*e, tak jsem šel za šéfem, že když jsem nedostal ani po třech letech žádné odměny a to ho přitom vozím, starám se mu o zahradu, údržbu baráku, údržbu aut...... Tak že chci přidat, že jinak už vola dělat nebudu. To jsem mu řekl v něděli, včera už místo mě jel bývalý zaměstnanec, který ho okradl o nějakých 100 000,- co jsem slyšel a dnes jsme měli schůzku a řekl jen, že moje podmínky nemůže akceptovat tak, že se rozejdeme. To bych blil po třech letech věrné služby bez dovolených pro něj i jeho rodinu (včetně obou rodičů) polib si prdel a táhni. Parchant zasranej. Zkurvený vánoce.

u pana Š mě to moc nepřekvapuje a to jsem s ním měl jen obchodní vztah, a z mé strany jen kratičkej, právě kvůli jeho postojům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...