Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Tohle je asi prima místo na vyplivnutí věcí, které se mi tu nelíbí:

Občas jsou tu prima vlákna, kde se lidé z fóra hádají mezi sebou o tom kdo má v té či oné věci pravdu. Věc se časem vyřeší a thread se moderátorem zamkne, nebo se nechá vyšumět - správně.

Bohužel, když se hádá člen fóra s některým s moderátorů (záměrně nechci jmenovat - ať si to uvědomí sám - nečte to tu jedinej :-/ ) a ten zjistí, že nemá pravdu... Namísto aby se thread zamknul, tak ho sprostě promaže, nebo smaže - inkriminovaný človíček se holt asi nedokáže přehoupnout přes své "rádoby vip" ego a uznat veřejně, že neměl pravdu.... - takže prosím, už to nedělej, ztrapňuješ se ;)

hnus... :rip::ph34r:

sem zvědavej, jestli i tohle se smázne, nebo jestli tu ještě vládne svoboda názoru...

Jo to mě taky sere.

Někdo se tam snažil vysvětlit svůj nepovedenej ftip a pak to tam "někdo" smáznul. :palec2:

Člověk se pak nedoví kdo měl pravdu.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

zlatý komouši, co? fuck:kuk:

nejsem RESO :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasraný patníky!!!!!!!!!!!!!!! Včera jsem si na něm odložil spojler!!!!!!!! KUWA!!!

:076

Presne tak, bych je zrusil! Chodci se nad nas motoristy povysujou :) Musi byt vys nez je cesta... :)

Díky za podporu. Aby toho nebylo málo, tak jsem si v AUTO KELLY koupil novej spojler. Dorazím do Škodovky, oni to rozbalí a hele, ona tam byla lišta na zadní nárazník u combika!!! KUWA, KUWA, KUWA!!!

Naštěstí mi to vyměnili, ale den zabitej a spojler leží ještě zabalenej doma!!! Hold až v pondělí!!!

:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen můj názor, a podle mě se USA serou do věci do kterejch jim nic není dnes a denně - viz Afghanistán, Írák atd.... Seru na něj! A ještě víc mě sere, že si sem chtěj dát ten jejich zkurvenej radar! Ten ať si nechaj třeba na Floridě kokoti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen můj názor, a podle mě se USA serou do věci do kterejch jim nic není dnes a denně - viz Afghanistán, Írák atd.... Seru na něj! A ještě víc mě sere, že si sem chtěj dát ten jejich zkurvenej radar! Ten ať si nechaj třeba na Floridě kokoti!

:smich:

jj, je to o názoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rejpnu si :D;)

podle toho, co píšou na iDnes, tam máš asi kámarády lol

Před ambasádou USA protestuje asi 150 členů Komunistického svazu mládeže a pražské organizace KSČM. Demonstranty od budovy odděluje zátaras vzdálený 15 metrů od velvyslanectví. Lidé mají v rukách rudé vlajky, nesou transparent "Ne USA v ČR" a "Proti imperialismu, žádný radar USA". Na poklidnou akci dohlíží asi 20 policistů. Demonstranti půjdou nahoru na Hrad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

Souhlas s P2M !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

Souhlas s P2M !!!

A MichalF má to nejšpinavější auto na fóru a celym interfernetu lol:smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

Souhlas s P2M !!!

A MichalF má to nejšpinavější auto na fóru a celym interfernetu lol:smich:-_-

tak to nevím, ale USA sou :blelol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

Souhlas s P2M !!!

A MichalF má to nejšpinavější auto na fóru a celym interfernetu lol:smich:-_-

tak to nevím, ale USA sou :blelol

tak teď nevim, předtim si psal něco o Bushovi lol:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Bushovi i USA :plol a je to jen plivárna ne? tak sem si odpliv no.. lol

Dyť já nic neřikám :p

Musim už jít, nemám nachystaný věci do školy lol;)

to deš jako teď do školy jo lol asi nebydlíš v Praze co?

už sem si toho všim v tvým podpisu;-) tak to tě zejtra lituju až se dostaneš do míst kde je kolona.. lol

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Bushovi i USA :plol a je to jen plivárna ne? tak sem si odpliv no.. lol

Dyť já nic neřikám :p

Musim už jít, nemám nachystaný věci do školy lol;)

to deš jako teď do školy jo lol asi nebydlíš v Praze co?

No co, letos doklepu osmičku a hurá do života lol Kurwa kde sou ty jarmily.... :kuk::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...