Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Njn, tak to koukám si hodněkrát propadl lol ale proč ne, když tě to tam baví lol

:p tak já si dal každou třídu pro jistotu dvakrát, abych měl jistotu lol

tak to musíš bejt hodně dobrej v malý a velký násobilce, zeměpisu, dějepisu atd lol no asi bysme tu neměli rozjíždět ty OT ne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zase USA rad :D ... tipuju, ze si nikdy nebyl ani v Rusku ani v USA :D

ne, opravdu sem nebyl ani v Rusku ani v USA, ale když už, tak mě víc láká Rusko - Sibiř lol

Tak podle ceho pises, ze jsou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! Mozna by bylo dobry si o tom neco precist a pak bys treba zjistil, ze je dost velkem % amiku, kteri nesouhlasi s politikou G.W.Bushe ;) Ale jen kricet co sis nekde precetl na nejakym foru na internetu nebo slysel ve zpravach v TV Nova ... nevim nevim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zase USA rad :D ... tipuju, ze si nikdy nebyl ani v Rusku ani v USA :D

ne, opravdu sem nebyl ani v Rusku ani v USA, ale když už, tak mě víc láká Rusko - Sibiř lol

Tak podle ceho pises, ze jsou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! Mozna by bylo dobry si o tom neco precist a pak bys treba zjistil, ze je dost velkem % amiku, kteri nesouhlasi s politikou G.W.Bushe ;) Ale jen kricet co sis nekde precetl na nejakym foru na internetu nebo slysel ve zpravach v TV Nova ... nevim nevim ;)

asi se budeš divit, ale je to můj názor.. nenechávám se ovlivnit většinou ;-) tak proč si ho teda zvolili do čela? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi se budeš divit, ale je to můj názor.. nenechávám se ovlivnit většinou ;-) tak proč si ho teda zvolili do čela? :feve:

Vidis a sme opet u toho, ze nevis protoze jinak bys tak pritroublou otazku nepolozil ... pokud si to uz nepamatujes tak si na internetu najdi kolik % lidi ho volilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele s Bushem zkurveným zasraným zmrdem!!! Nesnáším ho a nesnáším celý USA!!! Sou to jen omezenci, nevzdělanci a hamburgerožrouti!!! fuck Bush! Promiňte kucí... Už se mi trochu ulevilo... lol Stejně bych byl nejradši kdyby ho poslali do horoucích pekel!!!

To jo, bez nich bysme tu dneska asi hailovali a mezitim chodili do minaretů na motlitby, v Jugošce by se to pomlátilo atd...a za to, co udělali Amíci špatně (zlatý "kdo nic nedelá nic nezkazí, viď "...) může stejně jen Bush...

moc krásnej pohled na věc Dakie :kol-98:

:):palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi se budeš divit, ale je to můj názor.. nenechávám se ovlivnit většinou ;-) tak proč si ho teda zvolili do čela? :feve:

Vidis a sme opet u toho, ze nevis protoze jinak bys tak pritroublou otazku nepolozil ... pokud si to uz nepamatujes tak si na internetu najdi kolik % lidi ho volilo ;)

:palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si antiradar vole lol lol
Kluci, diky. Ja tohle procetl cele a opravdu sem se parkrat dobre zasmal

Myslim si ze tohle neni vylozene tema pro sprostaky, ale i pro lidi s "vytribenym smyslem pro humor".

Bezva vlakno!!!

No a kdyz uz jsem tady, tak....

DO PICE SE ZAMRDANYM RADAREM !!!!!

Ja myslim ten AMEEERICKEJ FUCKING SHITOZNI ANTISTRESOVY PROTIPRDOVY RADAR

Jo a este sem si chtel plivnout na HYUNDAI v Nosovicich! FLUUUUUUS!

zlatý komouši, co? fuck:kuk:

nejsem RESO :smich:

Co do toho taháš zasraný komouše? Co to má co společného z radarem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At jdou do prdele s radarem a kdyby to američané nepotřebovali tak by tady Bush ani nebyl.Jedná velká trapárna! By mě zajimalo kolik nás všechny stála jeho jednodenní návštěva...to musel být pěknej mazec!

:ble:kuk::feve: Tyhlety kecy mam nejradeji... Hlavne ze tu mame radary NATO a meteorologicke radary - ty nikomu nevadi? Proc? Najednou tu mame plno odborniku na problematiku elekromagnetickych vln... to bych blil... chjo... Taky nikomu nekecam do ekonomiky-protoze vim ze tomu nerozumim (po precteni ekonoma se z cloveka nestane odbornik!). Takze prosim teoretiky co si precetli jeden trapnej clanek at se tak netvari, uz je to trapny... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At jdou do prdele s radarem a kdyby to američané nepotřebovali tak by tady Bush ani nebyl.Jedná velká trapárna! By mě zajimalo kolik nás všechny stála jeho jednodenní návštěva...to musel být pěknej mazec!

:ble:kuk::feve: Tyhlety kecy mam nejradeji... Hlavne ze tu mame radary NATO a meteorologicke radary - ty nikomu nevadi? Proc? Najednou tu mame plno odborniku na problematiku elekromagnetickych vln... to bych blil... chjo... Taky nikomu nekecam do ekonomiky-protoze vim ze tomu nerozumim (po precteni ekonoma se z cloveka nestane odbornik!). Takze prosim teoretiky co si precetli jeden trapnej clanek at se tak netvari, uz je to trapny... :feve:

:palec2::palec2::palec2:

Ja sem za jistych podminek PRO radar !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At jdou do prdele s radarem a kdyby to američané nepotřebovali tak by tady Bush ani nebyl.Jedná velká trapárna! By mě zajimalo kolik nás všechny stála jeho jednodenní návštěva...to musel být pěknej mazec!

:ble:kuk::feve: Tyhlety kecy mam nejradeji... Hlavne ze tu mame radary NATO a meteorologicke radary - ty nikomu nevadi? Proc? Najednou tu mame plno odborniku na problematiku elekromagnetickych vln... to bych blil... chjo... Taky nikomu nekecam do ekonomiky-protoze vim ze tomu nerozumim (po precteni ekonoma se z cloveka nestane odbornik!). Takze prosim teoretiky co si precetli jeden trapnej clanek at se tak netvari, uz je to trapny... :feve:

..

Editováno: , autor: rtg61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavej a dle meho nazoru z velke miry pravdivej clanek :

Radar trochu jinak

V posledních dnech čím dál častěji, a v posledních hodinách velmi často, vzhledem k návštěvě prezidenta Bushe v naší republice, se hovoří o amerických radarech. Padá velké množství argumentů pro i proti, na obou stranách je velmi široká škála od absolutních blábolů (např. tvrzení jednoho obyvatele Trokavce, že Američany tady nechce, protože znásilňují holky) až po vcelku rozumné, nikomu z nás se asi moc nezamlouvá, že na nás budou mířit ruské rakety. Občas je poněkud náročné se v této záplavě hesel a propagandy orientovat.

Domnívám se však, že zatím příliš není slyšet dle mého soudu nejdůležitější argument. Ten argument, že pokud jsme členové určitého vojenského paktu, že pokud máme to štěstí a jsme spojenci nejsilnější země světa, nemůžeme prostě jen sedět s rukama složenýma v klíně a říkat: "Postarejte se o naši bezpečnost, ale hlavně od nás nic nechtějte." Kolektivní bezpečnost (ať už na bázi bilaterární či na úrovni NATO, což je jistě lepší) totiž znamená nejen to, že jsme kolektivně pod nějakou "vyšší" obranou, ale že tuto obranu si musíme kolektivně vytvořit a že na jejím tvoření se prostě musíme podílet všichni. Tedy i my bychom měli nést určitou část nepříjemného břemene, vytvořeného za účelem možnosti klidného spánku pro nás všechny.

Bohužel typicky český postoj je poněkud jiný, jak už jsem naznačil výše. "Hurá, radar, který nás

(nebo naše spojence) může ochránit před útokem je super, postavme ho někde v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku! Cože? Tady u nás? Ani nápad!"

Uvědomme si prosím, že takovýto postoj (dlouhodobější) nás může za našimi hranicemi přinejlepším postavit do světla nespolehlivých sobců, v tom horším případě do světla pitomců, kteří si nezaslouží být součástí společného bezpečnostního projektu.

To je podle mě hlavní důvod, proč bychom měli říci ANO RADARŮM.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavej a dle meho nazoru z velke miry pravdivej clanek :

Ale to je blbost. To není žádný argument, ale sprostá demagogie.

Jme součástí Nato a závazky s tím spojené plníme učastníme se operací Nato máme tu radary Nato vše plníme a jsme dobří spojenci.

Ale tenhle radar není součástí Nato, nerozhoduje o něm Nato je soukromá aktivita Ameriky a legislativy Bushe. A mají tam sloužit cizí vojáci. Je to radar, který není potřeba nemá chránit nás ani nato, ale usa. Naopak by bylo špatné dovolit USA umístit u nás tento radar bez souhlasu Nato. Když řekneme Ano radaru řekneme Ano válečné útočné politice USA. Navíc budeme mít na svém uzemí věc, za jejíž činy budeme zotpovídat, ale nebudeme ji moci ovlivnit. Je to jen nesmyslné zbrojení. Navíc o stavbě radaru nemají rozhodnuto ani v USA a nejspíše to ani neprojde. A u nás už vlesprdelkové zpívají oslavné písně.

Těch důvodů je celá řada proč říc NE skurvenému radaru.

Neposlední řadě to, že místo zveřejnění dalších informací a argumentu nám náš Premiér a Vondra nestydatě lžou do očí, a straší nás nesmysly, že budeme muset zavést povinnou vojnu a, že nebudeme mít spojence. ...

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...