Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

Kurva do piče, aby ty hajzly rakovina po poli honila. Zrovna jsem si vyslechl, jak pan Langr vymyslel zlepšovák. Dostaneš pokutu za rychlou jízdu - zvednou ti povinný, pak nabouráš a škodu budeš platit celou sám. Do prdele, proč teda platim povinný? Snad stačí, že dostanu pokutu a dvojí trest nedávám ani vlastní právoplatné.

Všichni jsou to volové jako krávy!

Založíme si svojí stranu - už vidím slogan: Škoda, nás nevolit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva do piče, aby ty hajzly rakovina po poli honila. Zrovna jsem si vyslechl, jak pan Langr vymyslel zlepšovák. Dostaneš pokutu za rychlou jízdu - zvednou ti povinný, pak nabouráš a škodu budeš platit celou sám. Do prdele, proč teda platim povinný? Snad stačí, že dostanu pokutu a dvojí trest nedávám ani vlastní právoplatné.

Všichni jsou to volové jako krávy!

Založíme si svojí stranu - už vidím slogan: Škoda, nás nevolit!

Langer je vůbec čur..k,to je tam figurka která jen škodí slušným lidem,hlavně jsem ještě od něj neslyšel nic co by bylo od věci,tedy spíš k věci!

předseda strany by byl tedy vitto že jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

vřele děkuji poštačce která zapoměla na dobírkovou složenku uvést krom poštovného i dobírku co jsem chtěl a na průvodce bylo to správně, tak balík na SK se za 7 dní vrátil, reklamace neuznána a 380,- v prdeli, pak se divte že na SK neposílaj lidi, do řiti už............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vřele děkuji poštačce která zapoměla na dobírkovou složenku uvést krom poštovného i dobírku co jsem chtěl a na průvodce bylo to správně, tak balík na SK se za 7 dní vrátil, reklamace neuznána a 380,- v prdeli, pak se divte že na SK neposílaj lidi, do řiti už............

jako zamestnanec nejmenovane expresni balik. sluzby se u mas nestane slozenky si vyrabime sami ..... predas balik + adresy a podrobnosti a ostatni je nas problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku*va drat uz dlhsie som si vsimal ze mi do mot. priestoru lezu potkany alebo podobna haved, natieral som to roznymi pripravkami sprejoval som to a hovno to pomohlo. Dnes pozeram do motora a uz sa pustili do tej izolacie co je medzi kasnou a motorom. Ma jeb*e uz fakt neviem co stym. Onii si tam robia snad disco. Kur*vy zubate kol8

p.s. chlapi viem ze sa to tu na fore preberalo ale ani za rit to neviem najst, ked niekto viete kde to je napiste mi SZ. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmrdi, hovada zapíčený, nakopal bych je do prdele zmrdy doktorský (omlouvám se) hajzlové, nejdřív čtu že za první 3nebo 4 měsíce tohoto roku vybrali miliardu a pak vezu babinu k doktorovi, protože má vysokej tlak a je ji zle tak mi doktor řekl že ji neošetří, protože to není ohrožení života...tak sem ho poslal do prdele, babičku odvezl do parku, kterej je naproti špitáli a zavolal jsem rychou, najednou to šlo

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuva drát, mám na návštěvě tchýni a ještě její mámu takže babičku. Jsou celkem OK dá se to vydržet. Dnes jsem dodělával na přístavku fasádu, a ještě chci tenhle víkend položit cca 20 metrů zámkovky. Kolem poledne se mě ptaly jestli chci polévku, řekl jsem že ne a počítal, že si dám až hlavní jídlo (nechtěl jsem se nažbrundat a dělal jsem na sluníčku, tak aby ze mě nechcalo ještě víc). Sežrali polévku a nic se nedělo. Za chvíli si baby vzali dortík a kafe, tak si říkám jdu si dát s nima (vždy to tak zatím bylo) Přijdu ke stolu a pro mě nic. To jsem se nasral poprvé. No a teď, když makám od rána od sedmi, jsem měl už hlad, tak jsem se nasral podruhé. Nic se nedělo, tak jsem si šel demonstračně namazat chleba s máslem a přišla manželka, že pak budou grilovat, ale že nemaj ještě hlad, ale jestli prý chci tak mi už udělá nějaký maso. (kua ve čtyři odpoledne) tak jsem ji poslal do pr.... a dodělal jsem si chleba, nažral jsem se chlebem s máslem a na maso jim se*u ať ho třeba sežerou psi. A na práci jsem se taky vys*al. Nechám to minimálně týden rozdělaný, ať o to zakopává (mám naskládanou zámkovku na cestě do zahrady), kua a to mi to zrovna vcelku šlo (fasáda hotová a cca 5m zámkovky taky) a takhle mě naserou, tři baby v baráku a nemám co žrát, já jim to dám ještě sežrat večer sednu k bedně pustím si ji nahlas a budu pořád přepínat, až se naserou a půjdou spát...

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuva drát, mám na návštěvě tchýni a ještě její mámu takže babičku. Jsou celkem OK dá se to vydržet. Dnes jsem dodělával na přístavku fasádu, a ještě chci tenhle víkend položit cca 20 metrů zámkovky. Kolem poledne se mě ptaly jestli chci polévku, řekl jsem že ne a počítal, že si dám až hlavní jídlo (nechtěl jsem se nažbrundat a dělal jsem na sluníčku, tak aby ze mě nechcalo ještě víc). Sežrali polévku a nic se nedělo. Za chvíli si baby vzali dortík a kafe, tak si říkám jdu si dát s nima (vždy to tak zatím bylo) Přijdu ke stolu a pro mě nic. To jsem se nasral poprvé. No a teď, když makám od rána od sedmi, jsem měl už hlad, tak jsem se nasral podruhé. Nic se nedělo, tak jsem si šel demonstračně namazat chleba s máslem a přišla manželka, že pak budou grilovat, ale že nemaj ještě hlad, ale jestli prý chci tak mi už udělá nějaký maso. (kua ve čtyři odpoledne) tak jsem ji poslal do pr.... a dodělal jsem si chleba, nažral jsem se chlebem s máslem a na maso jim se*u ať ho třeba sežerou psi. A na práci jsem se taky vys*al. Nechám to minimálně týden rozdělaný, ať o to zakopává (mám naskládanou zámkovku na cestě do zahrady), kua a to mi to zrovna vcelku šlo (fasáda hotová a cca 5m zámkovky taky) a takhle mě naserou, tři baby v baráku a nemám co žrát, já jim to dám ještě sežrat večer sednu k bedně pustím si ji nahlas a budu pořád přepínat, až se naserou a půjdou spát...

:smich::smich::smich: tohle znam taky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no veru musim si aj ja troska zanadavat, minuly tyzden som ja debil stratil technicak, hladal som ho vsade kde som bol, a nenasiel som ho. tak som si bol u fizlov odstat radu a za 500sk mi dali druhy... a dneska mi vola mati, ze volaka drbla predavacka ho nasla a pytala sa jej znamej ci nepozna niekoho od nas z dediny, kurwa pica jebnuta... keby som tam za nou isiel tak jej asi jednu prijebem... co takto zavolat na policiu, ze som nasla doklady? ci na take veci mozog nemaju?

EDIT: takze ospravedlnujem sa za moje vyroky, ale bol som fakt nasrany... dneska tj 16.5. tatko bol za tu predavacku, a ona to bola odniest na policii a povedali jej ze co oni s tym maju... nech ma skusia ti zeleni sraci zastavit za nejaku blbost... davat pokuty a chodit do mekacu na obedy to sa im lubi, ale robit nejaku prospesnu cinnost tak to nehrozi !!! jebat ich. A.C.A.B.

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...